Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

PREDATOR FREAK .1 FG
PREDATOR FREAK .1 FG
PREDATOR FREAK .1 FG
PREDATOR FREAK .1 FG
PREDATOR FREAK .1 FG
PREDATOR FREAK .1 FG
PREDATOR FREAK .1 FG
PREDATOR FREAK .1 FG
PREDATOR FREAK .1 FG
PREDATOR FREAK .1 FG
Машки копачки
Код на производ:
(FY0743)
adidas

PREDATOR FREAK .1 FG

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
13.588 ДЕН
Моментална Цена
13.588 ДЕН
Цена со попуст
10.870 ДЕН
Заштеда: 2.718 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 26.3
 • 9 43 1/3 26.7
 • 9- 44 27.1
 • 10 44 2/3 27.6
 • 10- 45 1/3 28
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 30.5
 • 12- 48 29.7
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas PREDATOR FREAK . 1 FG се врвни машки фудбалски копачки во кои ќе постигнете одлични резултати на теренот. Направени се од лесни синтетички материјали кои освен удобност, обезбедуваат и издржливост и долготрајност. Нивниот горен дел е изработен од Primeknit материјал кој нежно го обвиткува стапалото и овозможува целосна контрола на топката со полна брзина. Удобноста и стабилноста на движењето се императив. Овие машки фудбалски копачки се создадени за врвна игра и победи. Спецификации: Горен дел: синтетичка кожа, текстил Ѓон: гума Прикажана боја: црна, бела, жолта Код на производ: FY0743 .
Подетално

adidas PREDATOR FREAK . 1 FG се врвни машки фудбалски копачки во кои ќе постигнете одлични резултати на теренот.

Направени се од лесни синтетички материјали кои освен удобност, обезбедуваат и издржливост и долготрајност.

Нивниот горен дел е изработен од Primeknit материјал кој нежно го обвиткува стапалото и овозможува целосна контрола на топката со полна брзина.

Удобноста и стабилноста на движењето се императив.

Овие машки фудбалски копачки се создадени за врвна игра и победи.

Спецификации:

 • Горен дел: синтетичка кожа, текстил
 • Ѓон: гума
 • Прикажана боја: црна, бела, жолта
 • Код на производ: FY0743
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 30.5
12- 48 29.7
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas PREDATOR FREAK . 1 FG се врвни машки фудбалски копачки во кои ќе постигнете одлични резултати на теренот.

Направени се од лесни синтетички материјали кои освен удобност, обезбедуваат и издржливост и долготрајност.

Нивниот горен дел е изработен од Primeknit материјал кој нежно го обвиткува стапалото и овозможува целосна контрола на топката со полна брзина.

Удобноста и стабилноста на движењето се императив.

Овие машки фудбалски копачки се создадени за врвна игра и победи.

Спецификации:

 • Горен дел: синтетичка кожа, текстил
 • Ѓон: гума
 • Прикажана боја: црна, бела, жолта
 • Код на производ: FY0743
Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 26.3
9 43 1/3 26.7
9- 44 27.1
10 44 2/3 27.6
10- 45 1/3 28
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 30.5
12- 48 29.7
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Некои играчи зборуваат за добра игра, а само најдобрите пишуваат историја на теренот. ...
4.550 ДЕН
Заштеда 20%
5.688 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Движете се со максимална брзина во adidas PREDATOR FREAK .3 LL FG машките фудбалски пат...
5.030 ДЕН
Заштеда 20%
6.288 ДЕН
Помош