Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

GRAND COURT K
GRAND COURT K
GRAND COURT K
GRAND COURT K
GRAND COURT K
GRAND COURT K
GRAND COURT K
GRAND COURT K
GRAND COURT K
GRAND COURT K
Детски патики за тенис
Код на производ:
(FZ3510)
adidas

GRAND COURT K

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална Цена
2.488 ДЕН
Моментална Цена
2.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28 16.6
 • 10-K 28.5 17
 • 11K 29 17.4
 • 11-K 30 17.8
 • 12K 30.5 18.3
 • 12-K 31 18.7
 • 13K 31.5 19.1
 • 13-K 32 19.5
 • 1 33 20
 • 1- 33.5 20.4
 • 2 34 20.8
 • 2- 35 21.2
 • 3 35.5 21.6
 • 3- 36 22.1
 • 4 36 2/3 22.5
 • 4- 37 1/3 22.9
 • 5 38 23.3
 • 5- 38 2/3 23.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Grand Court K се детски lifestyle патики наменети за девојчиња на возраст од 4 до 10 години. Инспирирани се од ретро дизајнот и стилот од 70-тите години на минатиот век. Подетално

adidas Grand Court K се детски lifestyle патики наменети за девојчиња на возраст од 4 до 10 години.

Инспирирани се од ретро дизајнот и стилот од 70-тите години на минатиот век.

Тие се дизајнирани за вашите малечки да ги носат секој ден и да одговараат на сите нивни потреби.

Горниот дел е изработен од синтетичка кожа, што ја прави патиката удобна, издржлива и лесна за одржување.

Линиите adidas на синтетичкиот горен дел го истакнуваат автентичниот спортски изглед.

Децата едноставно го обожаваат овој модел патики поради нивната удобност и привлечен спортски дизајн.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Плиток профил / врзување

• Горен дел од синтетичка кожа

• Гумен ѓон

• За девојчиња на возраст од 4-10 години

• Боја: Бела

• Шифра на артикл: FZ3510

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Тенис
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K 28 16.6
10-K 28.5 17
11K 29 17.4
11-K 30 17.8
12K 30.5 18.3
12-K 31 18.7
13K 31.5 19.1
13-K 32 19.5
1 33 20
1- 33.5 20.4
2 34 20.8
2- 35 21.2
3 35.5 21.6
3- 36 22.1
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas Grand Court K се детски lifestyle патики наменети за девојчиња на возраст од 4 до 10 години.

Инспирирани се од ретро дизајнот и стилот од 70-тите години на минатиот век.

Тие се дизајнирани за вашите малечки да ги носат секој ден и да одговараат на сите нивни потреби.

Горниот дел е изработен од синтетичка кожа, што ја прави патиката удобна, издржлива и лесна за одржување.

Линиите adidas на синтетичкиот горен дел го истакнуваат автентичниот спортски изглед.

Децата едноставно го обожаваат овој модел патики поради нивната удобност и привлечен спортски дизајн.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Плиток профил / врзување

• Горен дел од синтетичка кожа

• Гумен ѓон

• За девојчиња на возраст од 4-10 години

• Боја: Бела

• Шифра на артикл: FZ3510

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Тенис
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K 28 16.6
10-K 28.5 17
11K 29 17.4
11-K 30 17.8
12K 30.5 18.3
12-K 31 18.7
13K 31.5 19.1
13-K 32 19.5
1 33 20
1- 33.5 20.4
2 34 20.8
2- 35 21.2
3 35.5 21.6
3- 36 22.1
4 36 2/3 22.5
4- 37 1/3 22.9
5 38 23.3
5- 38 2/3 23.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FZ3516
adidas GRAND COURT C се детски унисекс патики за секој ден. Тие се инспирирани од adida...
2.088 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FY4624
adidas ADVANTAGE K се детски унисекс патики кои се дизајнирани по примерот на тениските...
2.488 ДЕН
Помош