Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

RESPONSE RUN
RESPONSE RUN
RESPONSE RUN
RESPONSE RUN
RESPONSE RUN
RESPONSE RUN
RESPONSE RUN
RESPONSE RUN
RESPONSE RUN
RESPONSE RUN
Машки патики за трчање
Код на производ:
(FY9580)
adidas

RESPONSE RUN

Претходна цена
3.988 ДЕН
Моментална Цена
3.988 ДЕН
Моментална Цена
3.988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 14-
 • 15 15
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
 • 12- 47.5
 • 13 48.5
 • 13- 49.5
 • 14 50
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Облечете ги машките патики за трчање adidas RESPONSE RUN кои ќе ви овозможат целодневна удобност и излезете на патеката. Подетално

Облечете ги машките патики за трчање adidas RESPONSE RUN кои ќе ви овозможат целодневна удобност и излезете на патеката.

Издржливата конструкција и гумениот ѓон обезбедуваат одлично прилагодување на површини, додека средниот ѓон од пена го обезбедува потребниот комфор.

Едноставната линија овозможува да ги носите овие патики во многу комбинации со класичен спортски изглед.

Спецификации:

 • Плиток профил

 • Врзување

 • Горен дел: текстил

 • Пена во среден ѓон

 • Внатрешност од текстил

 • Гумен ѓон

 • Боја: црна, бела

 • Шифра на артикл: FY9580

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Облечете ги машките патики за трчање adidas RESPONSE RUN кои ќе ви овозможат целодневна удобност и излезете на патеката.

Издржливата конструкција и гумениот ѓон обезбедуваат одлично прилагодување на површини, додека средниот ѓон од пена го обезбедува потребниот комфор.

Едноставната линија овозможува да ги носите овие патики во многу комбинации со класичен спортски изглед.

Спецификации:

 • Плиток профил

 • Врзување

 • Горен дел: текстил

 • Пена во среден ѓон

 • Внатрешност од текстил

 • Гумен ѓон

 • Боја: црна, бела

 • Шифра на артикл: FY9580

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW0804
Каде и да одите, облечете ги патиките за трчање Adidas X9000L2 M и не заборавајте да уж...
6.188 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FY8976
аdidas GALAXAR RUN SHOES се машки патики за трчање кои ќе ви дадат стабилност и брзина ...
4.888 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""