Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

REEBOK XT SPRINTER SLIP
REEBOK XT SPRINTER SLIP
REEBOK XT SPRINTER SLIP
REEBOK XT SPRINTER SLIP
REEBOK XT SPRINTER SLIP
REEBOK XT SPRINTER SLIP
REEBOK XT SPRINTER SLIP
REEBOK XT SPRINTER SLIP
REEBOK XT SPRINTER SLIP
REEBOK XT SPRINTER SLIP
Детски патики
Код на производ:
(FY5415)
Reebok

REEBOK XT SPRINTER SLIP

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална Цена
2.190 ДЕН
Цена со попуст
1.752 ДЕН
Заштеда: 438 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1 31.5 20
 • 1.5 30 20.5
 • 2 32.5 21
 • 2.5 33 21.5
 • 3 34 22
 • 3.5 34.5 22.5
 • 4 35 23
 • 4.5 36 23.5
 • 5 36.5 23.5
 • 5.5 37 24
 • 6 38 24.5
 • 7 39 25
 • 10 26.5 16
 • 10.5 27 16.5
 • 11 27.5 17
 • 11.5 28 17.5
 • 12 29 18
 • 12.5 30 18.5
 • 13 30.5 19
 • 13.5 31 19.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Во секое девојче се крие суперхерој. Детските патики за трчање Reebok XT SPRINTER SLIP се наменети за девојчиња кои сакаат да ги покажат своите супермоќи. Подетално

Во секое девојче се крие суперхерој. Детските патики за трчање Reebok XT SPRINTER SLIP се наменети за девојчиња кои сакаат да ги покажат своите супермоќи.

Системот без врвки овозможува лесно носење и соблекување.

Ѓонот со текстура одлично се прилагодува на површини, додека горниот дел од мрежа овозможува циркулација на воздух.

Веселата боја ќе ги воодушеви девојчињата и ќе им даде енергија за секој чекор понатаму.

Спецификации:

 • Плиток профил

 • Синтетички и мрежест горен дел

 • Боја: розова

 • Шифра на артикл: FY5415

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1 31.5 20
1.5 30 20.5
2 32.5 21
2.5 33 21.5
3 34 22
3.5 34.5 22.5
4 35 23
4.5 36 23.5
5 36.5 23.5
5.5 37 24
6 38 24.5
7 39 25
10 26.5 16
10.5 27 16.5
11 27.5 17
11.5 28 17.5
12 29 18
12.5 30 18.5
13 30.5 19
13.5 31 19.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Во секое девојче се крие суперхерој. Детските патики за трчање Reebok XT SPRINTER SLIP се наменети за девојчиња кои сакаат да ги покажат своите супермоќи.

Системот без врвки овозможува лесно носење и соблекување.

Ѓонот со текстура одлично се прилагодува на површини, додека горниот дел од мрежа овозможува циркулација на воздух.

Веселата боја ќе ги воодушеви девојчињата и ќе им даде енергија за секој чекор понатаму.

Спецификации:

 • Плиток профил

 • Синтетички и мрежест горен дел

 • Боја: розова

 • Шифра на артикл: FY5415

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Трчање
Бренд Reebok
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1 31.5 20
1.5 30 20.5
2 32.5 21
2.5 33 21.5
3 34 22
3.5 34.5 22.5
4 35 23
4.5 36 23.5
5 36.5 23.5
5.5 37 24
6 38 24.5
7 39 25
10 26.5 16
10.5 27 16.5
11 27.5 17
11.5 28 17.5
12 29 18
12.5 30 18.5
13 30.5 19
13.5 31 19.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FZ2938
REEBOK RUSH RUNNER 3.0 ALT се удобни детски патики. Горниот дел е изработен од текстил ...
1.352 ДЕН
Заштеда 20%
1.690 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FZ3358
Облечете го вашето дете во удобни патики. Прилагодливата лепенка ги прицврстува патикит...
1.432 ДЕН
Заштеда 20%
1.790 ДЕН
Помош