Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

WMNS NIKE AIR MAX BELLA TR 3
WMNS NIKE AIR MAX BELLA TR 3
WMNS NIKE AIR MAX BELLA TR 3
WMNS NIKE AIR MAX BELLA TR 3
WMNS NIKE AIR MAX BELLA TR 3
WMNS NIKE AIR MAX BELLA TR 3
WMNS NIKE AIR MAX BELLA TR 3
WMNS NIKE AIR MAX BELLA TR 3
WMNS NIKE AIR MAX BELLA TR 3
WMNS NIKE AIR MAX BELLA TR 3
WMNS NIKE AIR MAX BELLA TR 3
WMNS NIKE AIR MAX BELLA TR 3
WMNS NIKE AIR MAX BELLA TR 3
WMNS NIKE AIR MAX BELLA TR 3
WMNS NIKE AIR MAX BELLA TR 3
WMNS NIKE AIR MAX BELLA TR 3
Женски патики за тренинг
Код на производ:
(CJ0842-200)
NIKE

WMNS NIKE AIR MAX BELLA TR 3

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

ИСКОРИСТИ ГИ НАЈДОБРИТЕ ПРОЛЕТНИ ПОПУСТИ!  

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш 30% попуст до 3-ти мај. Погледни што издвоивме за тебе, додади ги омилените модели во кошничката.

Претходна цена
5.490 ДЕН
Моментална Цена
5.490 ДЕН
Цена со попуст
4.392 ДЕН
Заштеда: 1.098 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 34,5
 • 4.5 35
 • 5 35,5
 • 5.5 36
 • 6 36,5
 • 6.5 37,5
 • 7 38
 • 7.5 38,5
 • 8 39
 • 8.5 40
 • 9 40,5
 • 9.5 41
 • 10 42
 • 10.5 42,5
 • 11 43
 • 11.5 44
 • 12 12
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Женските патики за тренинг Nike Air Max Bella TR 3 обезбедуваат стабилност и амортизaција. Идеални се за кревање тегови и правење тешки вежби во теретана. Подетално

Женските патики за тренинг Nike Air Max Bella TR 3 обезбедуваат стабилност и амортизaција. Идеални се за кревање тегови и правење тешки вежби во теретана.

Лесниот мрежест материјал во горниот дел им овозможува на вашите нозе поголема удобност, а врвките ви даваат дополнителна поддршка и стабилност.

Phylon пената и воздушните перничиња Air Max ќе ви го амортизираат секој чекор.

Рамниот, гумен ѓон со текстура ви нуди дополнителна стабилност, издржлив е и нема да дозволи ногата да ви се лизга.

За стабилноста и поддршката која ви е потребна во сала, носете ги женските патики за тренинг Nike Air Max Bella TR 3.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Phylon пена во средниот ѓон

 • Горниот дел е изработен од материјал од мрежа

 • Воздушни перничиња Air Max

 • Гумен ѓон

 • Врзување со врвки

 • Боја: розова, бела

 • Шифра на артикл: CJ0842-200

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Женските патики за тренинг Nike Air Max Bella TR 3 обезбедуваат стабилност и амортизaција. Идеални се за кревање тегови и правење тешки вежби во теретана.

Лесниот мрежест материјал во горниот дел им овозможува на вашите нозе поголема удобност, а врвките ви даваат дополнителна поддршка и стабилност.

Phylon пената и воздушните перничиња Air Max ќе ви го амортизираат секој чекор.

Рамниот, гумен ѓон со текстура ви нуди дополнителна стабилност, издржлив е и нема да дозволи ногата да ви се лизга.

За стабилноста и поддршката која ви е потребна во сала, носете ги женските патики за тренинг Nike Air Max Bella TR 3.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Phylon пена во средниот ѓон

 • Горниот дел е изработен од материјал од мрежа

 • Воздушни перничиња Air Max

 • Гумен ѓон

 • Врзување со врвки

 • Боја: розова, бела

 • Шифра на артикл: CJ0842-200

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Тренинг
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CW3398-100
4.312 ДЕН
Заштеда 20%
5.390 ДЕН
Помош