Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

X GHOSTED.4 FXG
X GHOSTED.4 FXG
X GHOSTED.4 FXG
X GHOSTED.4 FXG
X GHOSTED.4 FXG
X GHOSTED.4 FXG
X GHOSTED.4 FXG
X GHOSTED.4 FXG
X GHOSTED.4 FXG
X GHOSTED.4 FXG
Машки патики за фудбал
Код на производ:
(FW6953)
adidas

X GHOSTED.4 FXG

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
3.188 ДЕН
Моментална Цена
3.188 ДЕН
Моментална Цена
3.188 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 14-
 • 15 15
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
 • 12- 48 31
 • 13 48.5
 • 13- 49.5
 • 14 50
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Mашките фудбалски патики adidas X GHOSTED.4 FxG ќе ви дадат неверојатна експлозивност и брзина. Горниот дел, изработен од обложен текстил, е лесен и издржлив и ќе ви овозможи максимална удобност. Подетално

Mашките фудбалски патики adidas X GHOSTED.4 FxG ќе ви дадат неверојатна експлозивност и брзина.

Горниот дел, изработен од обложен текстил, е лесен и издржлив и ќе ви овозможи максимална удобност.

Флексибилниот ѓон ќе ви овозможи да постигнете максимално забрзување.

Идеални се за играње на секаков терен или на вештачка трева.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Флексибилен ѓон

 • Крампони погодни за различни терени

 • Шифра на артикл: FW6953

Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12- 48 31
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Mашките фудбалски патики adidas X GHOSTED.4 FxG ќе ви дадат неверојатна експлозивност и брзина.

Горниот дел, изработен од обложен текстил, е лесен и издржлив и ќе ви овозможи максимална удобност.

Флексибилниот ѓон ќе ви овозможи да постигнете максимално забрзување.

Идеални се за играње на секаков терен или на вештачка трева.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Флексибилен ѓон

 • Крампони погодни за различни терени

 • Шифра на артикл: FW6953

Карактеристика Вредност
Категорија Копачки
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12- 48 31
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
adidas NEMEZIZ .3 FIRM GROUND BOOTS се флексибилни машки фудбалски патики наменети за ж...
4.988 ДЕН
Помош