Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CLASSIC LEATHER
CLASSIC LEATHER
CLASSIC LEATHER
CLASSIC LEATHER
CLASSIC LEATHER
CLASSIC LEATHER
CLASSIC LEATHER
CLASSIC LEATHER
CLASSIC LEATHER
CLASSIC LEATHER
Детски патики
Код на производ:
(EH3234)
Reebok

CLASSIC LEATHER

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална Цена
2.490 ДЕН
Цена со попуст
1.743 ДЕН
Заштеда: 747 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 18.5
 • 3.5 19
 • 4 19.5
 • 4.5 20
 • 5 21
 • 5.5 21.5
 • 6 22
 • 6.5 22.5
 • 7 23.5
 • 7.5 24
 • 8 25
 • 8.5 25.5
 • 9 26
 • 9.5 26.5
 • 10 27
 • 10.5 10.5
 • 11 11
 • 11.5 11.5
 • 12 12
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Детските патики Reebok Classic Leather се наменети за момчиња кои се во постојано движење. Овој модел на патики има класичен спортски изглед соодветен за секојдневен стил на облекување. Подетално

Детските патики Reebok Classic Leather се наменети за момчиња кои се во постојано движење.

Овој модел на патики има класичен спортски изглед соодветен за секојдневен стил на облекување.

Направени се од мека кожа која се прилагодува на стапалото, а истовремено обезбедува удобност и поддршка.

Технологијата на средниот ѓон со меки влошки дава совршена удобност, додека гумениот ѓон одлично се прилагодува на површини и е многу отпорен на абење.

Спецификации:

 • Плиток профил

 • EVA технологија на средниот ѓон

 • Гумен ѓон

 • Боја: бела, црна, зелена

 • Шифра на артикл: EH3234

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Бренд Reebok
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
3
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Детските патики Reebok Classic Leather се наменети за момчиња кои се во постојано движење.

Овој модел на патики има класичен спортски изглед соодветен за секојдневен стил на облекување.

Направени се од мека кожа која се прилагодува на стапалото, а истовремено обезбедува удобност и поддршка.

Технологијата на средниот ѓон со меки влошки дава совршена удобност, додека гумениот ѓон одлично се прилагодува на површини и е многу отпорен на абење.

Спецификации:

 • Плиток профил

 • EVA технологија на средниот ѓон

 • Гумен ѓон

 • Боја: бела, црна, зелена

 • Шифра на артикл: EH3234

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Бренд Reebok
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
3
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош