Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

HARDEN STEPBACK 2
HARDEN STEPBACK 2
HARDEN STEPBACK 2
HARDEN STEPBACK 2
HARDEN STEPBACK 2
HARDEN STEPBACK 2
HARDEN STEPBACK 2
HARDEN STEPBACK 2
HARDEN STEPBACK 2
HARDEN STEPBACK 2
Патики за кошарка за возрасни
Код на производ:
(FZ1384)
adidas

HARDEN STEPBACK 2

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
5.588 ДЕН
Моментална Цена
5.588 ДЕН
Моментална Цена
5.588 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 50 2/3 31.4
 • 15 51 1/3 31.8
 • 6 39 1/3 24.2
 • 6- 40 24.6
 • 7 40 2/3 25
 • 7- 41 1/3 25.5
 • 8 42 25.9
 • 8- 42 2/3 27
 • 9 43 1/3 27.5
 • 9- 44 28
 • 10 44 2/3 28.5
 • 10- 45 1/3 29
 • 11 46 28.4
 • 11- 46 2/3 28.8
 • 12 47 1/3 29.3
 • 12- 12-
 • 13 48 2/3 30.1
 • 13- 49 1/3 30.5
 • 14 50 31
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Harden Stepback 2 се кошаркарски патики инспирирани од NBA легендата Џејмс Харден. Тие се совршен избор за сите оние кои сакаат да играат во стилот на MVP играчите. Подетално

Harden Stepback 2 се кошаркарски патики инспирирани од NBA легендата Џејмс Харден.

Тие се совршен избор за сите оние кои сакаат да играат во стилот на MVP играчите.

Тие имаат атрактивен дизајн, комбинација на материјали од највисоки стандарди и нудат висока функционалност на теренот.

Горниот дел е направен од мрежест материјал кој овозможува постојана циркулација на воздухот.

Квалитетниот среден ѓон го омекнува секој чекор и обезбедува флексибилност.

Гумениот ѓон со текстура ви овозможува целосна контрола при промена на насоката на движење и брзината на играта.

Овие кошаркарски патики ги исполнуваат сите услови за самодоверба и успешна игра на теренот.

Спецификации:

 • Унисекс кошаркарски патики
 • Врзување
 • Горен дел: мрежа
 • Bounce среден ѓон
 • Гумен ѓон
 • Боја: црна / бела
 • Шифра на артикл: FZ1384
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Кошарка
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 27
9 43 1/3 27.5
9- 44 28
10 44 2/3 28.5
10- 45 1/3 29
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 29.3
12- 12-
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Harden Stepback 2 се кошаркарски патики инспирирани од NBA легендата Џејмс Харден.

Тие се совршен избор за сите оние кои сакаат да играат во стилот на MVP играчите.

Тие имаат атрактивен дизајн, комбинација на материјали од највисоки стандарди и нудат висока функционалност на теренот.

Горниот дел е направен од мрежест материјал кој овозможува постојана циркулација на воздухот.

Квалитетниот среден ѓон го омекнува секој чекор и обезбедува флексибилност.

Гумениот ѓон со текстура ви овозможува целосна контрола при промена на насоката на движење и брзината на играта.

Овие кошаркарски патики ги исполнуваат сите услови за самодоверба и успешна игра на теренот.

Спецификации:

 • Унисекс кошаркарски патики
 • Врзување
 • Горен дел: мрежа
 • Bounce среден ѓон
 • Гумен ѓон
 • Боја: црна / бела
 • Шифра на артикл: FZ1384
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Кошарка
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14- 50 2/3 31.4
15 51 1/3 31.8
6 39 1/3 24.2
6- 40 24.6
7 40 2/3 25
7- 41 1/3 25.5
8 42 25.9
8- 42 2/3 27
9 43 1/3 27.5
9- 44 28
10 44 2/3 28.5
10- 45 1/3 29
11 46 28.4
11- 46 2/3 28.8
12 47 1/3 29.3
12- 12-
13 48 2/3 30.1
13- 49 1/3 30.5
14 50 31

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики G58681
adidas PRO BOOST LOW SHOES се унисекс кошаркарски патики направени за да ви дадат брзин...
4.822 ДЕН
Заштеда 30%
6.888 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FZ1070
adidas Harden Vol. 5 Futurenatural се унисекс кошаркарски патики инспирирани од NBA лег...
8.688 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FZ1069
Harden Stepback 2 се кошаркарски патики инспирирани од NBA легендата Џејмс Харден. Тие ...
5.588 ДЕН
Помош