Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

KYRIE FLYTRAP IV
KYRIE FLYTRAP IV
KYRIE FLYTRAP IV
KYRIE FLYTRAP IV
KYRIE FLYTRAP IV
KYRIE FLYTRAP IV
KYRIE FLYTRAP IV
KYRIE FLYTRAP IV
KYRIE FLYTRAP IV
KYRIE FLYTRAP IV
Унисекс патики за кошарка
Код на производ:
(CT1972-004)
NIKE

KYRIE FLYTRAP IV

Уживајте во тренинг или пролетни дружби во најудобните модели од Sport Vision! Едноставни и функционални кроеви, најквалитетни материјали и инспиративни колекции ни носат супер модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
6.090 ДЕН
Моментална Цена
6.090 ДЕН
Моментална Цена
6.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 14.5
 • 15 15
 • 5.5 38
 • 6 38.5
 • 6.5 39
 • 7 40
 • 7.5 40.5
 • 8 41
 • 8.5 42
 • 9 42.5
 • 9.5 43
 • 10 44
 • 10.5 44.5
 • 11 45
 • 11.5 45.5
 • 12 46
 • 12.5 47
 • 13 47.5
 • 13.5 13.5
 • 14 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Играјте брзо со кошаркарските унисекс патики Nike Kyrie Flytrap 4. Овие патики се лесни, обезбедуваат голема поддршка и лесно движење на теренот. Подетално

Играјте брзо со кошаркарските унисекс патики Nike Kyrie Flytrap 4.

Овие патики се лесни, обезбедуваат голема поддршка и лесно движење на теренот.

Големата воздушна единица дава уште поголем квалитет од претходниот модел.

Внатрешниот ремен во предниот дел го држи стапалото стабилно и прицврстено, за да можете фокусирано да се движите по паркетот.

Текстурата на ѓонот лесно се прилагодува на површината и дава можност за повеќенасочно движење.

Горниот дел со мрежа дава лесно, удобно чувство и овозможува циркулација на воздух.

Спецификации:

 • Врзување
 • Горен дел: мрежа
 • Воздушна единица во средниот ѓон
 • Гумен ѓон
 • Боја: црна / бела / црвена
 • Шифра на артикл: CT1972-004
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Играјте брзо со кошаркарските унисекс патики Nike Kyrie Flytrap 4.

Овие патики се лесни, обезбедуваат голема поддршка и лесно движење на теренот.

Големата воздушна единица дава уште поголем квалитет од претходниот модел.

Внатрешниот ремен во предниот дел го држи стапалото стабилно и прицврстено, за да можете фокусирано да се движите по паркетот.

Текстурата на ѓонот лесно се прилагодува на површината и дава можност за повеќенасочно движење.

Горниот дел со мрежа дава лесно, удобно чувство и овозможува циркулација на воздух.

Спецификации:

 • Врзување
 • Горен дел: мрежа
 • Воздушна единица во средниот ѓон
 • Гумен ѓон
 • Боја: црна / бела / црвена
 • Шифра на артикл: CT1972-004
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош