Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

VS PACE
VS PACE
VS PACE
VS PACE
VS PACE
VS PACE
VS PACE
VS PACE
VS PACE
VS PACE
Машки патики
Код на производ:
(FY8559)
adidas

VS PACE

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална Цена
3.088 ДЕН
Моментална Цена
3.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 14-
 • 15 15
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
 • 12- 48 31
 • 13 48.5
 • 13- 49.5
 • 14 50
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas VS PACE се удобни и квалитетни машки патики погодни за секојдневно носење. Дизајнот инспириран од кошарката со автентични adidas  детали, никогаш не излегува од мода. Подетално

adidas VS PACE се удобни и квалитетни машки патики погодни за секојдневно носење.

Дизајнот инспириран од кошарката со автентични adidas  детали, никогаш не излегува од мода.

Горниот дел од синтетичка кожа обезбедува удобност и ги прави овие патики лесни за одржување.

Гумениот ѓон совршено се прилагодува на различни површини.

Овој модел на машки патики дава спортска елеганција и лесно се вклопува во секој стил на облека.

Спецификации:

• машки патики

• Плиток модел

• Горен дел: синтетика

• Гумен ѓон

• Боја: црна, сина, сива

• Шифра на артикл: FY8559

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Скејтинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12- 48 31
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas VS PACE се удобни и квалитетни машки патики погодни за секојдневно носење.

Дизајнот инспириран од кошарката со автентични adidas  детали, никогаш не излегува од мода.

Горниот дел од синтетичка кожа обезбедува удобност и ги прави овие патики лесни за одржување.

Гумениот ѓон совршено се прилагодува на различни површини.

Овој модел на машки патики дава спортска елеганција и лесно се вклопува во секој стил на облека.

Спецификации:

• машки патики

• Плиток модел

• Горен дел: синтетика

• Гумен ѓон

• Боја: црна, сина, сива

• Шифра на артикл: FY8559

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Скејтинг
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12- 48 31
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош