Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

D.O.N. ISSUE 2 GCA
D.O.N. ISSUE 2 GCA
D.O.N. ISSUE 2 GCA
D.O.N. ISSUE 2 GCA
D.O.N. ISSUE 2 GCA
D.O.N. ISSUE 2 GCA
D.O.N. ISSUE 2 GCA
D.O.N. ISSUE 2 GCA
D.O.N. ISSUE 2 GCA
D.O.N. ISSUE 2 GCA
Машки патики за кошарка
Код на производ:
(FX7428)
adidas

D.O.N. ISSUE 2 GCA

Претходна цена
6.188 ДЕН
Моментална Цена
6.188 ДЕН
Моментална Цена
6.188 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 14-
 • 15 15
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
 • 12- 47.5
 • 13 48.5
 • 13- 49.5
 • 14 50
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas D. O. N. Issue 2 GCA се машки кошаркарски патики инспирирани од играта на Michael Donovan. Динамични и незапирливи, овие патики даваат врвни перформанси на теренот. Подетално

adidas D. O. N. Issue 2 GCA се машки кошаркарски патики инспирирани од играта на Michael Donovan.

Динамични и незапирливи, овие патики даваат врвни перформанси на теренот.

Горниот дел со лесна мрежа цврсто го обвиткува стапалото, додека полудлабоката конструкција на патиките овозможува поголема подвижност на глуждот.

Флексибилниот среден ѓон се витка природно, давајќи мека поддршка и респонзивност при секој скок.

Гумениот ѓон обезбедува извонредна стабилност, така што можете безбедно да се пробиете до противничкиот кош.

Спецификации:

 • Горен дел: текстил и синтетика

 • Лесна мрежа

 • Флексибилен среден ѓон

 • Гумен ѓон кој обезбедува стабилност

 • Боја: сина, жолта, црна

 • Шифра на артикл: FX7428

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas D. O. N. Issue 2 GCA се машки кошаркарски патики инспирирани од играта на Michael Donovan.

Динамични и незапирливи, овие патики даваат врвни перформанси на теренот.

Горниот дел со лесна мрежа цврсто го обвиткува стапалото, додека полудлабоката конструкција на патиките овозможува поголема подвижност на глуждот.

Флексибилниот среден ѓон се витка природно, давајќи мека поддршка и респонзивност при секој скок.

Гумениот ѓон обезбедува извонредна стабилност, така што можете безбедно да се пробиете до противничкиот кош.

Спецификации:

 • Горен дел: текстил и синтетика

 • Лесна мрежа

 • Флексибилен среден ѓон

 • Гумен ѓон кој обезбедува стабилност

 • Боја: сина, жолта, црна

 • Шифра на артикл: FX7428

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Кошарка
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW3463
Овие патики се инспирирани од кошарката со ретро стил. Ако ја сакате кошарката ќе знает...
3.988 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EG2818
5.430 ДЕН
Заштеда 20%
6.788 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EF9893
3.632 ДЕН
Заштеда 35%
5.588 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""