Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

HOOPS 2.0 CMF I
HOOPS 2.0 CMF I
HOOPS 2.0 CMF I
HOOPS 2.0 CMF I
HOOPS 2.0 CMF I
HOOPS 2.0 CMF I
HOOPS 2.0 CMF I
HOOPS 2.0 CMF I
HOOPS 2.0 CMF I
HOOPS 2.0 CMF I
Детски патики
Код на производ:
(FY9462)
adidas

HOOPS 2.0 CMF I

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.788 ДЕН
Моментална Цена
1.788 ДЕН
Моментална Цена
1.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4K *
 • 4-K *
 • 5K *
 • 5-K *
 • 6K *
 • 6-K *
 • 7K *
 • 7-K *
 • 8K *
 • 8-K *
 • 9K *
 • 9-K *
 • 10K *
 • 10-K *
 • 11K *
 • 11-K *
 • 12K *
 • 12-K *
 • 13K *
 • 13-K *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Патиките за деца adidas HOOPS 2.0 CMF I се инспирирани од класичниот изглед на кошаркарските модели. Горниот дел е изработен од вештачка кожа со три зашиени линии кои им даваат ретро изглед. Подетално

Патиките за деца adidas HOOPS 2.0 CMF I се инспирирани од класичниот изглед на кошаркарските модели.

Горниот дел е изработен од вештачка кожа со три зашиени линии кои им даваат ретро изглед.

Тие имаат класична силуета која е дел од дизајнот на adidas со децении.

Гумениот ѓон ја штити ногата и овозможува голема стабилност.

Двете велкро лепенки овозможуваат лесно облекување и соблекување.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Логото на adidas на јазикот и петицата

 • Обложување со текстил

 • Гумен ѓон

 • Велкро лепенки

 • Горен дел: вештачка кожа

 • Боја: бела, розова

 • Шифра на артикл: FY9462

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Кошарка
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Патиките за деца adidas HOOPS 2.0 CMF I се инспирирани од класичниот изглед на кошаркарските модели.

Горниот дел е изработен од вештачка кожа со три зашиени линии кои им даваат ретро изглед.

Тие имаат класична силуета која е дел од дизајнот на adidas со децении.

Гумениот ѓон ја штити ногата и овозможува голема стабилност.

Двете велкро лепенки овозможуваат лесно облекување и соблекување.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Логото на adidas на јазикот и петицата

 • Обложување со текстил

 • Гумен ѓон

 • Велкро лепенки

 • Горен дел: вештачка кожа

 • Боја: бела, розова

 • Шифра на артикл: FY9462

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Кошарка
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW4921
adidas HOOPS MID 2.0 се унисекс патики за бебиња инспирирани од кошаркарските патики. ...
1.742 ДЕН
Заштеда 30%
2.488 ДЕН
Помош