Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

FORTARUN SUPERHERO EL C
FORTARUN SUPERHERO EL C
FORTARUN SUPERHERO EL C
FORTARUN SUPERHERO EL C
FORTARUN SUPERHERO EL C
FORTARUN SUPERHERO EL C
FORTARUN SUPERHERO EL C
FORTARUN SUPERHERO EL C
FORTARUN SUPERHERO EL C
FORTARUN SUPERHERO EL C
Детски патики
Код на производ:
(FY1647)
adidas

FORTARUN SUPERHERO EL C

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална Цена
3.088 ДЕН
Моментална Цена
3.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K *
 • 10-K *
 • 11K *
 • 11-K *
 • 12K *
 • 12-K *
 • 13K *
 • 13-K *
 • 1 *
 • 1- *
 • 2 *
 • 2- *
 • 3 *
 • 3- *
 • 4 *
 • 4- *
 • 5 *
 • 5- *
 • 6 *
 • 6- *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas FORTARUN SUPERHERO EL C се патики дизајнирани за деца кои активно го истражуваат светот околу нив. Подетално

adidas FORTARUN SUPERHERO EL C се патики дизајнирани за деца кои активно го истражуваат светот околу нив.

Секој ден е нов предизвик и возбудливо искуство за вашите најмали, затоа обезбедете им удобна и безбедна поддршка додека ги прават своите први чекори.

Средниот ѓон на овие патики е исполнет со пена Cloudfoam, што го олеснува притисокот при контакт со површина и им овозможува на нозете чувство на лесна удобност.

Горниот дел од материјал со густа мрежа е комплетиран со широка велкро лепенка која го фиксира стапалото и овозможува лесно носење.

Гумениот ѓон се прилагодува на разни површини, спречува лизгање и обезбедува стабилно одење.

Спецификации:

•Детски патики

•Велкро лепенка

•Горен дел: мрежест текстил

•Среден ѓон: Пена Cloudfoam

•Ѓон: нелизгачка гума

•Боја: црвена / бела / сина / жолта

•Шифра на артикл: FY1647

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas FORTARUN SUPERHERO EL C се патики дизајнирани за деца кои активно го истражуваат светот околу нив.

Секој ден е нов предизвик и возбудливо искуство за вашите најмали, затоа обезбедете им удобна и безбедна поддршка додека ги прават своите први чекори.

Средниот ѓон на овие патики е исполнет со пена Cloudfoam, што го олеснува притисокот при контакт со површина и им овозможува на нозете чувство на лесна удобност.

Горниот дел од материјал со густа мрежа е комплетиран со широка велкро лепенка која го фиксира стапалото и овозможува лесно носење.

Гумениот ѓон се прилагодува на разни површини, спречува лизгање и обезбедува стабилно одење.

Спецификации:

•Детски патики

•Велкро лепенка

•Горен дел: мрежест текстил

•Среден ѓон: Пена Cloudfoam

•Ѓон: нелизгачка гума

•Боја: црвена / бела / сина / жолта

•Шифра на артикл: FY1647

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FY1344
adidas FORTARUN EL K се патики дизајнирани за деца кои активно го истражуваат светот ок...
2.788 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW2580
adidas FORTARUN EL K се патики дизајнирани за деца кои активно го истражуваат светот ок...
2.788 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S24036
Од салата до игралиштето, детските патики за трчање adidas TENSAUR K обезбедуваат поддр...
2.088 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""