Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

X GHOSTED.4 TF
X GHOSTED.4 TF
X GHOSTED.4 TF
X GHOSTED.4 TF
X GHOSTED.4 TF
X GHOSTED.4 TF
X GHOSTED.4 TF
X GHOSTED.4 TF
X GHOSTED.4 TF
X GHOSTED.4 TF
Патики за фудбал
Код на производ:
(FW6917)
adidas

X GHOSTED.4 TF

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

ИСКОРИСТИ ГИ НАЈДОБРИТЕ ПРОЛЕТНИ ПОПУСТИ!  

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш до 30% попуст до 13-ти мај. Погледни што издвоивме за тебе, додади ги омилените модели во кошничката.

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална Цена
3.088 ДЕН
Цена со попуст
2.316 ДЕН
Заштеда: 772 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 14-
 • 15 15
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
 • 12- 48 31
 • 13 48.5
 • 13- 49.5
 • 14 50
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas X GHOSTED 4 TF се патики за фудбал. Тие се многу удобни и лесни. Модерниот дизајн е комбиниран со спортска функционалност. Подетално

adidas X GHOSTED 4 TF се патики за фудбал. Тие се многу удобни и лесни.

Модерниот дизајн е комбиниран со спортска функционалност.

Нивниот горен дел е изработен од лесни синтетички материјали, кои нежно го обвиткуваат стапалото и овозможуваат целосна контрола на топката со полна брзина.

Изведбата под табаните на овие патики им овозможува на вашите најмали да го покажат својот голем талент за фудбал.

Двата инјектирани TPU слоја во ѓонотго олеснуваат притисокот, придонесуваат за удобност и стабилност на движењето.

Познатите три adidas линии го потенцираат брендот.

Чекор пред сите, тоа е целта.

adidas X GHOSTED 4 TF се создадени за супер игра и победи. Ајде да играме фудбал!

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: природна кожа, синтетичка кожа, текстил
 • Ѓон: гума и TPU слоја
 • Прикажана боја: зелена, црна
 • Код на производ: FW6917
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12- 48 31
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas X GHOSTED 4 TF се патики за фудбал. Тие се многу удобни и лесни.

Модерниот дизајн е комбиниран со спортска функционалност.

Нивниот горен дел е изработен од лесни синтетички материјали, кои нежно го обвиткуваат стапалото и овозможуваат целосна контрола на топката со полна брзина.

Изведбата под табаните на овие патики им овозможува на вашите најмали да го покажат својот голем талент за фудбал.

Двата инјектирани TPU слоја во ѓонотго олеснуваат притисокот, придонесуваат за удобност и стабилност на движењето.

Познатите три adidas линии го потенцираат брендот.

Чекор пред сите, тоа е целта.

adidas X GHOSTED 4 TF се создадени за супер игра и победи. Ајде да играме фудбал!

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: природна кожа, синтетичка кожа, текстил
 • Ѓон: гума и TPU слоја
 • Прикажана боја: зелена, црна
 • Код на производ: FW6917
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12- 48 31
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW6541
2.091 ДЕН
Заштеда 25%
2.788 ДЕН
Помош