Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

RESPONSE RUN
RESPONSE RUN
RESPONSE RUN
RESPONSE RUN
RESPONSE RUN
RESPONSE RUN
RESPONSE RUN
RESPONSE RUN
RESPONSE RUN
RESPONSE RUN
Машки патики за трчање
Код на производ:
(FY5956)
adidas

RESPONSE RUN

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
3.988 ДЕН
Моментална Цена
3.988 ДЕН
Цена со попуст
2.991 ДЕН
Заштеда: 997 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 14-
 • 15 15
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
 • 12- 48 31
 • 13 48.5
 • 13- 49.5
 • 14 50
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Облечете ги машките патики за трчање adidas RESPONSE RUN кои ќе ви овозможат целодневна удобност и излезете на патеката. Подетално

Облечете ги машките патики за трчање adidas RESPONSE RUN кои ќе ви овозможат целодневна удобност и излезете на патеката.

Издржливата конструкција и гумениот ѓон обезбедуваат одлично прилагодување на површини, додека средниот ѓон од пена го обезбедува потребниот комфор.

Едноставната линија овозможува да ги носите овие патики во многу комбинации со класичен спортски изглед.

Спецификации:

•Плиток профил

•Врзување

•Горен дел: текстил

•Пена во среден ѓон

•Внатрешност од текстил

•Гумен ѓон

•Боја: сива, бела, црна, црвена, портокалова

•Шифра на артикл: FY5956

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12- 48 31
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Облечете ги машките патики за трчање adidas RESPONSE RUN кои ќе ви овозможат целодневна удобност и излезете на патеката.

Издржливата конструкција и гумениот ѓон обезбедуваат одлично прилагодување на површини, додека средниот ѓон од пена го обезбедува потребниот комфор.

Едноставната линија овозможува да ги носите овие патики во многу комбинации со класичен спортски изглед.

Спецификации:

•Плиток профил

•Врзување

•Горен дел: текстил

•Пена во среден ѓон

•Внатрешност од текстил

•Гумен ѓон

•Боја: сива, бела, црна, црвена, портокалова

•Шифра на артикл: FY5956

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12- 48 31
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики AQ0552
4.155 ДЕН
Заштеда 15%
4.888 ДЕН
Помош