Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHUCK 70
CHUCK 70
CHUCK 70
CHUCK 70
CHUCK 70
CHUCK 70
CHUCK 70
CHUCK 70
CHUCK 70
CHUCK 70
Код на производ:
(565370C)
CONVERSE

CHUCK 70

Претходна цена
6.090 ДЕН
Моментална Цена
6.090 ДЕН
Моментална Цена
6.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3 3
 • 3.5 3.5
 • 4 4
 • 4.5 4.5
 • 5 35,5
 • 5.5 36
 • 6 37
 • 6.5 37,5
 • 7 38
 • 7.5 38,5
 • 8 39
 • 8.5 40
 • 9 40,5
 • 9.5 41
 • 10 42
 • 10.5 42.5
 • 11 43
 • 11.5 43
 • 12 12
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд CONVERSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд CONVERSE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 563495C
3.423 ДЕН
Заштеда 30%
4.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 563411C
3.143 ДЕН
Заштеда 25%
4.190 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 563412C
3.143 ДЕН
Заштеда 25%
4.190 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""