Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Run Swift 2
NIKE Run Swift 2
NIKE Run Swift 2
NIKE Run Swift 2
NIKE Run Swift 2
NIKE Run Swift 2
NIKE Run Swift 2
NIKE Run Swift 2
NIKE Run Swift 2
NIKE Run Swift 2
Машки патики за трчање
Код на производ:
(CU3517-004)
NIKE

NIKE Run Swift 2

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Претходна цена
4.890 ДЕН
Моментална цена
4.890 ДЕН
Цена со попуст
4.401 ДЕН
Заштеда: 489 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49 32.5
 • 15 49.5 33
 • 5.5 38 24
 • 6 38.5 24
 • 6.5 39 24.5
 • 7 40 25
 • 7.5 40.5 25.5
 • 8 41 26
 • 8.5 42 26.5
 • 9 42.5 27
 • 9.5 43 27.5
 • 10 44 28
 • 10.5 44.5 28.5
 • 11 45 29
 • 11.5 45.5 29.5
 • 12 46 30
 • 12.5 47 30.5
 • 13 47.5 31
 • 13.5 48 31.5
 • 14 48.5 32
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike NIKE RUN SWIFT 2 се машки патики за трчање, кои овозможуваат стабилност и удобност на секој ваш чекор. Тие се дизајнирани првенствено за трчање на кратки растојанија, но исто така се погодни и за други рекреативни активности. Подетално

Nike Run Swift 2 се машки патики за трчање кои можат да се носат и за време на други активности. Тие се првенствено дизајнирани за трчање на пократки делови и пристигнаа во подобрена форма која обезбедува стабилност и прозрачност. Имаат јазиче на петицата и јазик за лесно облекување и соблекување на патиките. Мрежата во горниот дел овозможува одличен проток на воздух, а перничињата од пена под стапалата даваат меко чувство и одлична амортизација. Поголемата висина на пената ви дава пријатно чувство при секој чекор. Издржливиот ѓон со одличен стисок обезбедува поддршка без оглед на вашето темпо на трчање. Комбинацијата на висока издржливост и дизајн на овие Nike патики за трчање ве мотивира да ги соборите личните рекорди.
Спецификација:

 • Машки патики за трчање
 • Мрежесто горниште
 • Плиток профил
 • Перничиња од пена
 • Јазиче на петица и јазик
 • Повисока висина на пена
 • Засилена пета
 • Гумен ѓон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Патики
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  14.5 49 32.5
  15 49.5 33
  5.5 38 24
  6 38.5 24
  6.5 39 24.5
  7 40 25
  7.5 40.5 25.5
  8 41 26
  8.5 42 26.5
  9 42.5 27
  9.5 43 27.5
  10 44 28
  10.5 44.5 28.5
  11 45 29
  11.5 45.5 29.5
  12 46 30
  12.5 47 30.5
  13 47.5 31
  13.5 48 31.5
  14 48.5 32
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош