Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

COURTPHASE
COURTPHASE
COURTPHASE
COURTPHASE
COURTPHASE
COURTPHASE
COURTPHASE
COURTPHASE
COURTPHASE
COURTPHASE
Машки патики
Код на производ:
(FY9661)
adidas

COURTPHASE

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

ИСКОРИСТИ ГИ НАЈДОБРИТЕ ПРОЛЕТНИ ПОПУСТИ!  

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш до 30% попуст до 13-ти мај. Погледни што издвоивме за тебе, додади ги омилените модели во кошничката.

Претходна цена
4.288 ДЕН
Моментална Цена
4.288 ДЕН
Цена со попуст
3.216 ДЕН
Заштеда: 1.072 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 14-
 • 15 15
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
 • 12- 48 31
 • 13 48.5
 • 13- 49.5
 • 14 50
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas COURTPHASE се машки патики со класичен изглед кои својата инспирација ја најдоа во тениските модели. Култните три линии и деталите од антилопа на горниот дел даваат врвно чувство и ги прават лесно компатибилни со урбаниот стил. Подетално

adidas COURTPHASE се машки патики со класичен изглед кои својата инспирација ја најдоа во тениските модели. Култните три линии и деталите од антилопа на горниот дел даваат врвно чувство и ги прават лесно компатибилни со урбаниот стил.

Гумениот ѓон е многу издржлив, дава чувство на стабилност и добро се прилагодува на сите површини. Црната боја лесно се комбинира со облеката од вашата гардероба.

adidas секогаш нуди врвен дизајн и врвен квалитет на своите најверни фанови.

Спецификации:

 • Машки патики - lifestyle
 • Плиток профил
 • Врзување
 • Кожен горен дел со детали од велур
 • Гумен ѓон
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: FY9661
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Тенис
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12- 48 31
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas COURTPHASE се машки патики со класичен изглед кои својата инспирација ја најдоа во тениските модели. Култните три линии и деталите од антилопа на горниот дел даваат врвно чувство и ги прават лесно компатибилни со урбаниот стил.

Гумениот ѓон е многу издржлив, дава чувство на стабилност и добро се прилагодува на сите површини. Црната боја лесно се комбинира со облеката од вашата гардероба.

adidas секогаш нуди врвен дизајн и врвен квалитет на своите најверни фанови.

Спецификации:

 • Машки патики - lifestyle
 • Плиток профил
 • Врзување
 • Кожен горен дел со детали од велур
 • Гумен ѓон
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: FY9661
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Тенис
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12- 48 31
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош