Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

GRAND COURT I
GRAND COURT I
GRAND COURT I
GRAND COURT I
GRAND COURT I
GRAND COURT I
GRAND COURT I
GRAND COURT I
GRAND COURT I
GRAND COURT I
Унисекс патики за бебиња - lifestyle
Код на производ:
(FW1276)
adidas

GRAND COURT I

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
1.788 ДЕН
Моментална Цена
1.788 ДЕН
Моментална Цена
1.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4K *
 • 4-K *
 • 5K *
 • 5-K *
 • 6K *
 • 6-K *
 • 7K *
 • 7-K *
 • 8K *
 • 8-K *
 • 9K *
 • 9-K *
 • 10K *
 • 10-K *
 • 11K *
 • 11-K *
 • 12K *
 • 12-K *
 • 13K *
 • 13-K *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas GRAND COURT I се унисекс патики за бебиња, за секојдневно носење. Тие се дизајнирани според класичните adidas патики за тенис и кошарка. Подетално

adidas GRAND COURT I се унисекс патики за бебиња, за секојдневно носење.

Тие се дизајнирани според класичните adidas патики за тенис и кошарка.

Направени се од издржлива синтетичка кожа.

Тие имаат гумен ѓон, кој добро се прилагодува на секаква површина.

Покрај врвките има и практична велкро лепенка за полесно облекување.

Малите деца ќе уживаат во удобноста на овие adidas патики.

Спецификации:

• Унисекс бебешки патики

• Врвки и велкро лепенка

• Горен дел од синтетичка кожа

• Гумен ѓон

• Боја: бела / сива

• Шифра на артикл: FW1276

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Тенис
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas GRAND COURT I се унисекс патики за бебиња, за секојдневно носење.

Тие се дизајнирани според класичните adidas патики за тенис и кошарка.

Направени се од издржлива синтетичка кожа.

Тие имаат гумен ѓон, кој добро се прилагодува на секаква површина.

Покрај врвките има и практична велкро лепенка за полесно облекување.

Малите деца ќе уживаат во удобноста на овие adidas патики.

Спецификации:

• Унисекс бебешки патики

• Врвки и велкро лепенка

• Горен дел од синтетичка кожа

• Гумен ѓон

• Боја: бела / сива

• Шифра на артикл: FW1276

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Тенис
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош