Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

RUNFALCON 2.0 C
RUNFALCON 2.0 C
RUNFALCON 2.0 C
RUNFALCON 2.0 C
RUNFALCON 2.0 C
RUNFALCON 2.0 C
RUNFALCON 2.0 C
RUNFALCON 2.0 C
RUNFALCON 2.0 C
RUNFALCON 2.0 C
Детски патики за трчање - унисекс
Код на производ:
(FZ0119)
adidas

RUNFALCON 2.0 C

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

ИСКОРИСТИ ГИ НАЈДОБРИТЕ ПРОЛЕТНИ ПОПУСТИ!  

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш до 30% попуст до 13-ти мај. Погледни што издвоивме за тебе, додади ги омилените модели во кошничката.

Претходна цена
2.088 ДЕН
Моментална Цена
2.088 ДЕН
Цена со попуст
1.566 ДЕН
Заштеда: 522 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K *
 • 10-K *
 • 11K *
 • 11-K *
 • 12K *
 • 12-K *
 • 13K *
 • 13-K *
 • 1 *
 • 1- *
 • 2 *
 • 2- *
 • 3 *
 • 3- *
 • 4 *
 • 4- *
 • 5 *
 • 5- *
 • 6 *
 • 6- *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas RUNFALCON 2.0 C се детски унисекс патики наменети за најмладите. Овие детски патики adidas се одлични за идните спортисти. Подетално

adidas RUNFALCON 2.0 C се детски унисекс патики наменети за најмладите.

Овие детски патики adidas се одлични за идните спортисти.

Воздушниот, издржлив мрежест горен дел и долготрајната средна подлога од пена ќе им обезбедат удобност без оглед дали трчаат со своите другари или трчаат на тренинг.

Дозволете му на вашето дете да ужива во удобноста на adidas патиките и целата возбуда што ја овозможува спортот.

 Спецификации:

 • Детски унисекс патики

 • Плиток профил / врвка со лепенка

 • Горен дел: мрежа

 • Гумен ѓон

 • ЕВА средна подлога за удобност

 • Боја: виолетова / бела

 • Шифра на артикл: FZ0119

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas RUNFALCON 2.0 C се детски унисекс патики наменети за најмладите.

Овие детски патики adidas се одлични за идните спортисти.

Воздушниот, издржлив мрежест горен дел и долготрајната средна подлога од пена ќе им обезбедат удобност без оглед дали трчаат со своите другари или трчаат на тренинг.

Дозволете му на вашето дете да ужива во удобноста на adidas патиките и целата возбуда што ја овозможува спортот.

 Спецификации:

 • Детски унисекс патики

 • Плиток профил / врвка со лепенка

 • Горен дел: мрежа

 • Гумен ѓон

 • ЕВА средна подлога за удобност

 • Боја: виолетова / бела

 • Шифра на артикл: FZ0119

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW2595
adidas FORTARUN RUNNING SHOES се детски патики со кои секоја спортска активност ќе прет...
2.091 ДЕН
Заштеда 25%
2.788 ДЕН
Помош