Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

TEAM HUSTLE D 9 GS
TEAM HUSTLE D 9 GS
TEAM HUSTLE D 9 GS
TEAM HUSTLE D 9 GS
TEAM HUSTLE D 9 GS
TEAM HUSTLE D 9 GS
Детски патики за кошарка
Код на производ:
(AQ4224-013)
NIKE

TEAM HUSTLE D 9 GS

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

ИСКОРИСТИ ГИ НАЈДОБРИТЕ ПРОЛЕТНИ ПОПУСТИ!  

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш до 30% попуст до 13-ти мај. Погледни што издвоивме за тебе, додади ги омилените модели во кошничката.

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална Цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.712 ДЕН
Заштеда: 678 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10\.C *
 • 11C *
 • 11\.C *
 • 12C *
 • 12\.C *
 • 13C *
 • 13\.C *
 • 1Y *
 • 1.5Y *
 • 2Y *
 • 2.5Y *
 • 3Y *
 • 3.5Y *
 • 4Y *
 • 4.5Y *
 • 5Y *
 • 5.5Y *
 • 6Y *
 • 6.5Y *
 • 7Y *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Team Hustle D 9 се детски кошаркарски патики за момчиња на возраст од 8 до 14 години. Овие патики се удобни и издржливи, а модерниот дизајн носи привлечен изглед. Подетално

Nike Team Hustle D 9 се детски кошаркарски патики за момчиња на возраст од 8 до 14 години. Овие патики се удобни и издржливи, а модерниот дизајн носи привлечен изглед.

Горниот дел е изработен од синтетика и текстил. Текстурата на мрежата на горниот дел овозможува оптимална циркулација на воздухот. Гумениот ѓон добро се прилагодува на различни површини.

Меката влошка од пена придонесува за поголема удобност на младите кошаркари. Длабочината на патиката ги штити зглобовите.

Интересната комбинација на бои и необичниот дизајн на овие детски патики го нагласува спортскиот, урбан стил.

Спецификации:

 • Кошаркарски патики за момчиња на возраст од 8 до 14 години

 • Длабок профил / врзување

 • Синтетички и текстилен горен дел

 • Гумен ѓон

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: AQ4224-013

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Team Hustle D 9 се детски кошаркарски патики за момчиња на возраст од 8 до 14 години. Овие патики се удобни и издржливи, а модерниот дизајн носи привлечен изглед.

Горниот дел е изработен од синтетика и текстил. Текстурата на мрежата на горниот дел овозможува оптимална циркулација на воздухот. Гумениот ѓон добро се прилагодува на различни површини.

Меката влошка од пена придонесува за поголема удобност на младите кошаркари. Длабочината на патиката ги штити зглобовите.

Интересната комбинација на бои и необичниот дизајн на овие детски патики го нагласува спортскиот, урбан стил.

Спецификации:

 • Кошаркарски патики за момчиња на возраст од 8 до 14 години

 • Длабок профил / врзување

 • Синтетички и текстилен горен дел

 • Гумен ѓон

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: AQ4224-013

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CZ3949-005
2.712 ДЕН
Заштеда 20%
3.390 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики BQ5671-603
Трчајте и играјте со детските патики Nike Revolution 5. Лесниот горен дел со мрежа се о...
2.472 ДЕН
Заштеда 20%
3.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CW5829-100
Nike AIR MAX EXCEE се детски патики од линијата Air Max. Тие се многу удобни и издржлив...
4.872 ДЕН
Заштеда 20%
6.090 ДЕН
Помош