Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

TERREX HYPERHIKER K
TERREX HYPERHIKER K
TERREX HYPERHIKER K
TERREX HYPERHIKER K
TERREX HYPERHIKER K
TERREX HYPERHIKER K
TERREX HYPERHIKER K
TERREX HYPERHIKER K
TERREX HYPERHIKER K
TERREX HYPERHIKER K
Детски outdoor патики
Код на производ:
(EF2424)
adidas

TERREX HYPERHIKER K

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

ИСКОРИСТИ ГИ НАЈДОБРИТЕ ПРОЛЕТНИ ПОПУСТИ!  

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш до 30% попуст до 13-ти мај. Погледни што издвоивме за тебе, додади ги омилените модели во кошничката.

Претходна цена
3.688 ДЕН
Моментална Цена
3.688 ДЕН
Цена со попуст
2.766 ДЕН
Заштеда: 922 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K *
 • 10-K *
 • 11K *
 • 11-K *
 • 12K *
 • 12-K *
 • 13K *
 • 13-K *
 • 1 *
 • 1- *
 • 2 *
 • 2- *
 • 3 *
 • 3- *
 • 4 *
 • 4- *
 • 5 *
 • 5- *
 • 6 *
 • 6- *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas TERREX HYPERHIKER K се унисекс детски патики за пешачење кои го поттикнуваат истражувачкиот дух на најмалите. Направени за мали авантуристи, овие патики нудат поддршка и заштита додека децата ја истражуваат природата. Подетално

adidas TERREX HYPERHIKER K се унисекс детски патики за пешачење кои го поттикнуваат истражувачкиот дух на најмалите.

Направени за мали авантуристи, овие патики нудат поддршка и заштита додека децата ја истражуваат природата.

Лесниот горен дел е засилен со заштитен слој за да не може да се извалкаат од калта.

Со својот груб профил, обезбедуваат одличен зафат и прилагодување во сите правци и на сите површини.

Овие детски outdoor патики се идеален избор за сите мали деца кои смело го прифаќаат предизвикот на патеката.

Спецификации:

 • Детски outdoor патики - унисекс

 • Горен дел: текстил со заштитен слој за да не може да се извалкаат од кал

 • Обложување со текстил

 • Traxion гумен ѓон

 • Боја: виолетова / црна / црвена

 • Шифра на артикл: EF2424

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Outdoor
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas TERREX HYPERHIKER K се унисекс детски патики за пешачење кои го поттикнуваат истражувачкиот дух на најмалите.

Направени за мали авантуристи, овие патики нудат поддршка и заштита додека децата ја истражуваат природата.

Лесниот горен дел е засилен со заштитен слој за да не може да се извалкаат од калта.

Со својот груб профил, обезбедуваат одличен зафат и прилагодување во сите правци и на сите површини.

Овие детски outdoor патики се идеален избор за сите мали деца кои смело го прифаќаат предизвикот на патеката.

Спецификации:

 • Детски outdoor патики - унисекс

 • Горен дел: текстил со заштитен слој за да не може да се извалкаат од кал

 • Обложување со текстил

 • Traxion гумен ѓон

 • Боја: виолетова / црна / црвена

 • Шифра на артикл: EF2424

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Outdoor
Бренд adidas
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош