Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE WEARALLDAY
NIKE WEARALLDAY
NIKE WEARALLDAY
NIKE WEARALLDAY
NIKE WEARALLDAY
NIKE WEARALLDAY
NIKE WEARALLDAY
NIKE WEARALLDAY
NIKE WEARALLDAY
NIKE WEARALLDAY
Машки патики - lifestyle
Код на производ:
(CJ1682-003)
NIKE

NIKE WEARALLDAY

Претходна цена
4.490 ДЕН
Моментална Цена
4.490 ДЕН
Моментална Цена
4.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49
 • 15 49.5
 • 5.5 5.5
 • 6 38,5
 • 6.5 39
 • 7 40
 • 7.5 40.5
 • 8 41
 • 8.5 42
 • 9 42.5
 • 9.5 43
 • 10 44
 • 10.5 44.5
 • 11 45
 • 11.5 45.5
 • 12 46
 • 12.5 47
 • 13 47.5
 • 13.5 48
 • 14 48.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike M Wearallday се машки патики кои се дизајнирани за секојдневно носење во различни прилики. Дизајнот на овие патики е инспириран од спортот, додека нивната удобност ги поместува границите. Подетално

Nike M Wearallday се машки патики кои се дизајнирани за секојдневно носење во различни прилики.

Дизајнот на овие патики е инспириран од спортот, додека нивната удобност ги поместува границите.

Удобната обвивка околу глуждот и мекиот јазик овозможуваат супериорна удобност на ногата.

Горниот дел со мрежа обезбедува оптимална вентилација.

Гумениот ѓон со Waffle текстура овозможува стабилно прилагодување на разни површини.

Современиот спортски дизајн ги прави овие машки патики одличен избор, без разлика дали имате напорен работен ден или одите на релаксирачка прошетка.

 

Спецификации:

• Машки патики

• Плиток профил / врзување

• Гумен ѓон

• Горен дел: мрежа

• Мека обвивка околу глуждот

• Боја: црна

• Шифра на артикл: CJ1682-003

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike M Wearallday се машки патики кои се дизајнирани за секојдневно носење во различни прилики.

Дизајнот на овие патики е инспириран од спортот, додека нивната удобност ги поместува границите.

Удобната обвивка околу глуждот и мекиот јазик овозможуваат супериорна удобност на ногата.

Горниот дел со мрежа обезбедува оптимална вентилација.

Гумениот ѓон со Waffle текстура овозможува стабилно прилагодување на разни површини.

Современиот спортски дизајн ги прави овие машки патики одличен избор, без разлика дали имате напорен работен ден или одите на релаксирачка прошетка.

 

Спецификации:

• Машки патики

• Плиток профил / врзување

• Гумен ѓон

• Горен дел: мрежа

• Мека обвивка околу глуждот

• Боја: црна

• Шифра на артикл: CJ1682-003

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CQ4557-002
Nike Venture Runner Suede се машки патики со класичен атлетски изглед и врвна удобност....
4.490 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CN9675-005
Машките папучи Nike Victory One ви нудат совршен, класичен дизајн. Направени од удобна ...
1.990 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики CK2944-009
Nike Venture Runner се машки патики за трчање посветени на иконата на тркачката револуц...
4.490 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""