Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

RUNFALCON 2.0 TR
RUNFALCON 2.0 TR
RUNFALCON 2.0 TR
RUNFALCON 2.0 TR
RUNFALCON 2.0 TR
RUNFALCON 2.0 TR
RUNFALCON 2.0 TR
RUNFALCON 2.0 TR
RUNFALCON 2.0 TR
RUNFALCON 2.0 TR
Машки патики за трчање
Код на производ:
(FZ3577)
adidas

RUNFALCON 2.0 TR

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

Претходна цена
3.688 ДЕН
Моментална Цена
3.688 ДЕН
Моментална Цена
3.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 14-
 • 15 15
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
 • 12- 48 31
 • 13 48.5
 • 13- 49.5
 • 14 50
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas RUNFALCON 2.0 TR се машки патики за трчање, кои се подеднакво удобни и ефикасни на терените. Горниот дел со мрежа обезбедува оптимална циркулација на воздухот. Подетално

adidas RUNFALCON 2.0 TR се машки патики за трчање, кои се подеднакво удобни и ефикасни на терените.

Горниот дел со мрежа обезбедува оптимална циркулација на воздухот.

Трајната текстилна основа е стратешки засилена на одредени места.

Патиките се исклучително лесни и удобни благодарение на средниот ѓон EVAѝ.

Гумениот ѓон добро се прилагодува на нерамни површини или во природа и не се лизга на влажното тло.

Поради исклучителните перформанси, овие машки патики ви овозможуваат да го насочите целото внимание и енергија на надминување на границите.

 

Спецификации:

• Машки патики за трчање

• Горен дел од мрежа

• Врзување

• EVA среден ѓон

• Гумен ѓон

• Боја: Црна / Сребрена / Сива

• Шифра на артикл: FZ3577

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12- 48 31
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas RUNFALCON 2.0 TR се машки патики за трчање, кои се подеднакво удобни и ефикасни на терените.

Горниот дел со мрежа обезбедува оптимална циркулација на воздухот.

Трајната текстилна основа е стратешки засилена на одредени места.

Патиките се исклучително лесни и удобни благодарение на средниот ѓон EVAѝ.

Гумениот ѓон добро се прилагодува на нерамни површини или во природа и не се лизга на влажното тло.

Поради исклучителните перформанси, овие машки патики ви овозможуваат да го насочите целото внимание и енергија на надминување на границите.

 

Спецификации:

• Машки патики за трчање

• Горен дел од мрежа

• Врзување

• EVA среден ѓон

• Гумен ѓон

• Боја: Црна / Сребрена / Сива

• Шифра на артикл: FZ3577

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12- 48 31
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FY6718
adidas GALAXY 5 SHOES машките патики за трчање се исклучително лесни. Средниот ѓон е из...
3.088 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FZ2857
adidas KAPTIR SUPER SHOES се машки патики за трчање кои се наменети за сите вас кои сак...
6.288 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FX3624
Машките патики за трчање adidas ULTIMASHOW, поради нивната удобност, одлично одговараат...
2.788 ДЕН
Помош