Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

WMNS NIKE REACT MILER
WMNS NIKE REACT MILER
WMNS NIKE REACT MILER
WMNS NIKE REACT MILER
WMNS NIKE REACT MILER
WMNS NIKE REACT MILER
WMNS NIKE REACT MILER
WMNS NIKE REACT MILER
WMNS NIKE REACT MILER
WMNS NIKE REACT MILER
Женски патики за трчање
Код на производ:
(CW1778-012)
NIKE

WMNS NIKE REACT MILER

Претходна цена
8.890 ДЕН
Моментална Цена
8.890 ДЕН
Моментална Цена
8.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 34,5
 • 4.5 35
 • 5 35,5
 • 5.5 36
 • 6 36,5
 • 6.5 37,5
 • 7 38
 • 7.5 38,5
 • 8 39
 • 8.5 40
 • 9 40,5
 • 9.5 41
 • 10 42
 • 10.5 42,5
 • 11 43
 • 11.5 44
 • 12 12
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike WMNS NIKE REACT MILER се женски патики за трчање со совршено удобен и лесен дизајн. Направени со професионални перформанси, овие патики ви даваат сигурна стабилност на долги патеки. Подетално

Nike WMNS NIKE REACT MILER се женски патики за трчање со совршено удобен и лесен дизајн.

Направени со професионални перформанси, овие патики ви даваат сигурна стабилност на долги патеки.

Издржливата и лесна пена Nike React во средниот ѓон обезбедува врвна удобност на секој изминат километар.

Дизајнот околу петата овозможува исклучително меко и пријатно чувство на стапалото со во контакт со земјата.

Средниот дел со засилувања, кои се интегрирани во системот за врзување, помага стапалото да биде фиксирано на патиката.

Широкиот преден дел остава повеќе простор за непречено движење на прстите, особено на подолги растојанија.

Гумениот ѓон добро се прилагодува на површината и е дополнително засилен во зоните со најголема изложеност на абење.

Овие патики се засилени со дополнителни кожни слоеви кај прстите и цврсти рабови за долготраност.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Nike React пена во средниот ѓон

• Гумен ѓон

• Засилување на средниот дел од стапалото

• Рефлексивни детали

• Боја: црна, бела, розова

• Шифра на артикл: CW1778-012

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike WMNS NIKE REACT MILER се женски патики за трчање со совршено удобен и лесен дизајн.

Направени со професионални перформанси, овие патики ви даваат сигурна стабилност на долги патеки.

Издржливата и лесна пена Nike React во средниот ѓон обезбедува врвна удобност на секој изминат километар.

Дизајнот околу петата овозможува исклучително меко и пријатно чувство на стапалото со во контакт со земјата.

Средниот дел со засилувања, кои се интегрирани во системот за врзување, помага стапалото да биде фиксирано на патиката.

Широкиот преден дел остава повеќе простор за непречено движење на прстите, особено на подолги растојанија.

Гумениот ѓон добро се прилагодува на површината и е дополнително засилен во зоните со најголема изложеност на абење.

Овие патики се засилени со дополнителни кожни слоеви кај прстите и цврсти рабови за долготраност.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Nike React пена во средниот ѓон

• Гумен ѓон

• Засилување на средниот дел од стапалото

• Рефлексивни детали

• Боја: црна, бела, розова

• Шифра на артикл: CW1778-012

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CU3508-401
Nike RENEW RIDE 2 се женски патики за трчање. Овие патики ќе ви овозможат врвна стабилн...
5.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CU3508-010
Nike RENEW RIDE 2 се женски патики за трчање. Овие патики ќе ви овозможат врвна стабилн...
5.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CD0232-002
Nike Quest 3 се женски патики за трчање наменети за сериозни и посветени љубители на ак...
5.090 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""