Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

GRAND COURT
GRAND COURT
GRAND COURT
GRAND COURT
GRAND COURT
GRAND COURT
GRAND COURT
GRAND COURT
GRAND COURT
GRAND COURT
Машки патики
Код на производ:
(FY8209)
adidas

GRAND COURT

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот.Овие попусти не може да се комбинираат со попусти од други промоции. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
4.288 ДЕН
Моментална Цена
4.288 ДЕН
Моментална Цена
4.288 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 14-
 • 15 15
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
 • 12- 47.5
 • 13 48.5
 • 13- 49.5
 • 14 50
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Шетајте по улиците во класичен спортски стил од 70-тите години. Овие патики GRAND COURT на adidas го модернизираат ретро изгледот. Подетално

Шетајте по улиците во класичен спортски стил од 70-тите години.

Овие патики GRAND COURT на adidas го модернизираат ретро изгледот.

Екстремно мекиот кадифен ентериер овозможува целодневно пријатно чувство.

Горниот дел со синтетичка кожа и трите линии дава автентичен adidas изглед.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: бела

 • Материјал: кожа / текстил

 • Машки lifestyle патики

 • Шифра на артикл: FY8209

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Тенис
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Шетајте по улиците во класичен спортски стил од 70-тите години.

Овие патики GRAND COURT на adidas го модернизираат ретро изгледот.

Екстремно мекиот кадифен ентериер овозможува целодневно пријатно чувство.

Горниот дел со синтетичка кожа и трите линии дава автентичен adidas изглед.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: бела

 • Материјал: кожа / текстил

 • Машки lifestyle патики

 • Шифра на артикл: FY8209

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Тенис
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош