Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

GRAND COURT C
GRAND COURT C
GRAND COURT C
GRAND COURT C
GRAND COURT C
GRAND COURT C
GRAND COURT C
GRAND COURT C
GRAND COURT C
GRAND COURT C
Детски патики - lifestyle
Код на производ:
(FW1275)
adidas

GRAND COURT C

Претходна цена
2.088 ДЕН
Моментална Цена
2.088 ДЕН
Моментална Цена
2.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K 28
 • 10-K 28,5
 • 11K 29
 • 11-K 30
 • 12K 30,5
 • 12-K 31
 • 13K 31,5
 • 13-K 32
 • 1 33
 • 1- 33,5
 • 2 34
 • 2- 35
 • 3 35,5
 • 3- 36
 • 4 36,5
 • 4- 37,5
 • 5 38
 • 5- 38,5
 • 6 39,5
 • 6- 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas GRAND COURT C се детски унисекс патики за секој ден. Тие беа инспирирани од adidas тениските патики од 70-тите и подобрени за да ги исполнат современите стандарди на удобност. Подетално

adidas GRAND COURT C се детски унисекс патики за секој ден.

Тие беа инспирирани од adidas тениските патики од 70-тите и подобрени за да ги исполнат современите стандарди на удобност.

Горниот дел е изработен од синтетичка кожа со изразените adidas линии.

Патиките се врзуваат, но имаат и велкро лепенка што обезбедува дополнителна стабилност.

Овие унисекс детски патики се идеални за секојдневно играње.

 

Спецификации:

• Детски патики за секој ден - унисекс

• Плиток профил

• Врзување и велкро лепенка

• Горен дел од синтетичка кожа

• Гумен ѓон

• Боја: бела / сива

• Шифра на артикл: FW1275

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K
10-K
11K
11-K
12K
12-K
13K
13-K
1
1-
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas GRAND COURT C се детски унисекс патики за секој ден.

Тие беа инспирирани од adidas тениските патики од 70-тите и подобрени за да ги исполнат современите стандарди на удобност.

Горниот дел е изработен од синтетичка кожа со изразените adidas линии.

Патиките се врзуваат, но имаат и велкро лепенка што обезбедува дополнителна стабилност.

Овие унисекс детски патики се идеални за секојдневно играње.

 

Спецификации:

• Детски патики за секој ден - унисекс

• Плиток профил

• Врзување и велкро лепенка

• Горен дел од синтетичка кожа

• Гумен ѓон

• Боја: бела / сива

• Шифра на артикл: FW1275

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-девојчиња
Намена Lifestyle
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10K
10-K
11K
11-K
12K
12-K
13K
13-K
1
1-
2
2-
3
3-
4
4-
5
5-
6
6-

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW1274
adidas Grand Court K се детски lifestyle патики наменети за девојчиња на возраст од 4 д...
2.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EG1596
1.750 ДЕН
Заштеда 20%
2.188 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EF1088
1.422 ДЕН
Заштеда 35%
2.188 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""