Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

GALAXAR RUN M
GALAXAR RUN M
GALAXAR RUN M
GALAXAR RUN M
GALAXAR RUN M
GALAXAR RUN M
GALAXAR RUN M
GALAXAR RUN M
GALAXAR RUN M
GALAXAR RUN M
Машки патики за трчање
Код на производ:
(FW1187)
adidas

GALAXAR RUN M

Уживајте во тренинг или пролетни дружби во најудобните модели од Sport Vision! Едноставни и функционални кроеви, најквалитетни материјали и инспиративни колекции ни носат супер модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
4.888 ДЕН
Моментална Цена
4.888 ДЕН
Моментална Цена
4.888 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 14-
 • 15 15
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
 • 12- 47.5
 • 13 48.5
 • 13- 49.5
 • 14 50
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Adidas GALAXAR RUN SHOES се машки патики за трчање кои ќе ви дадат стабилност и брзина на патеката. Горниот дел е изработен од мрежест материјал без рабови, така што обезбедува оптимална циркулација на воздух и долготрајна удобност. Подетално

Adidas GALAXAR RUN SHOES се машки патики за трчање кои ќе ви дадат стабилност и брзина на патеката.

Горниот дел е изработен од мрежест материјал без рабови, така што обезбедува оптимална циркулација на воздух и долготрајна удобност.

Средниот ѓон со технологија Bounce е исклучително мек и обезбедува амортизација и обновување на енергијата на секој чекор.

Овој производ е направен од рециклиран материјал.

Гумениот ѓон нема да дозволи ногата да ви се лизне, што ви дава дополнителна стабилност при трчање.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Гумен ѓон

 • Технологија Bounce во средниот ѓон

 • Горниот дел е изработен од мрежа

 • Обложување со текстил

 • Врзување

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: FW1187

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Adidas GALAXAR RUN SHOES се машки патики за трчање кои ќе ви дадат стабилност и брзина на патеката.

Горниот дел е изработен од мрежест материјал без рабови, така што обезбедува оптимална циркулација на воздух и долготрајна удобност.

Средниот ѓон со технологија Bounce е исклучително мек и обезбедува амортизација и обновување на енергијата на секој чекор.

Овој производ е направен од рециклиран материјал.

Гумениот ѓон нема да дозволи ногата да ви се лизне, што ви дава дополнителна стабилност при трчање.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Гумен ѓон

 • Технологија Bounce во средниот ѓон

 • Горниот дел е изработен од мрежа

 • Обложување со текстил

 • Врзување

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: FW1187

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош