Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

JR PHANTOM GT CLUB IC
JR PHANTOM GT CLUB IC
JR PHANTOM GT CLUB IC
JR PHANTOM GT CLUB IC
JR PHANTOM GT CLUB IC
JR PHANTOM GT CLUB IC
JR PHANTOM GT CLUB IC
JR PHANTOM GT CLUB IC
JR PHANTOM GT CLUB IC
JR PHANTOM GT CLUB IC
JR PHANTOM GT CLUB IC
JR PHANTOM GT CLUB IC
Детски патики
Код на производ:
(CK8481-090)
NIKE

JR PHANTOM GT CLUB IC

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

ИСКОРИСТИ ГИ НАЈДОБРИТЕ ПРОЛЕТНИ ПОПУСТИ!  

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш до 30% попуст до 13-ти мај. Погледни што издвоивме за тебе, додади ги омилените модели во кошничката.

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална Цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
2.472 ДЕН
Заштеда: 618 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10\.C *
 • 11C *
 • 11\.C *
 • 12C *
 • 12\.C *
 • 13C *
 • 13\.C *
 • 1Y *
 • 1.5Y *
 • 2Y *
 • 2.5Y *
 • 3Y *
 • 3.5Y *
 • 4Y *
 • 4.5Y *
 • 5Y *
 • 5.5Y *
 • 6Y *
 • 6.5Y *
 • 7Y *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Jr. Phantom GT Club Dynamic Fit IC се патики за мали деца кои ќе им помогнат да ги направат своите први чекори. Гумениот ѓон е дизајниран да спречува лизгање и за да можете да го оставите детето да шета на која било површина. Подетално

Nike Jr. Phantom GT Club Dynamic Fit IC се патики за мали деца кои ќе им помогнат да ги направат своите први чекори.

Гумениот ѓон е дизајниран да спречува лизгање и за да можете да го оставите детето да шета на која било површина.

Горниот дел е изработен од вештачка кожа и истовремено обезбедува издржливост и удобност.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Боја: бела, розова, црна

• Горен дел: вештачка кожа

• Гумен ѓон

• Шифра на артикл: CK8481-090

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Jr. Phantom GT Club Dynamic Fit IC се патики за мали деца кои ќе им помогнат да ги направат своите први чекори.

Гумениот ѓон е дизајниран да спречува лизгање и за да можете да го оставите детето да шета на која било површина.

Горниот дел е изработен од вештачка кожа и истовремено обезбедува издржливост и удобност.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

• Боја: бела, розова, црна

• Горен дел: вештачка кожа

• Гумен ѓон

• Шифра на артикл: CK8481-090

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Фудбал
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CK8476-400
3.272 ДЕН
Заштеда 20%
4.090 ДЕН
Помош