Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

RUNFALCON 2.0 I
RUNFALCON 2.0 I
RUNFALCON 2.0 I
RUNFALCON 2.0 I
RUNFALCON 2.0 I
RUNFALCON 2.0 I
RUNFALCON 2.0 I
RUNFALCON 2.0 I
RUNFALCON 2.0 I
RUNFALCON 2.0 I
Детски патики
Код на производ:
(FZ0097)
adidas

RUNFALCON 2.0 I

Претходна цена
1.788 ДЕН
Моментална Цена
1.788 ДЕН
Моментална Цена
1.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4K *
 • 4-K *
 • 5K *
 • 5-K *
 • 6K *
 • 6-K *
 • 7K *
 • 7-K *
 • 8K *
 • 8-K *
 • 9K *
 • 9-K *
 • 10K *
 • 10-K *
 • 11K *
 • 11-K *
 • 12K *
 • 12-K *
 • 13K *
 • 13-K *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas RUNFALCON 2.0 се детски патики инспирирани од моделите на патики за трчање од 90-тите години. Тие се многу удобни и лесни. Сега добија нов изглед и модерно освежување. Горниот дел на овие патики е изработен од синтетички материјали и велур, со модерна, разиграна боја на TPU на страна. Подетално

adidas RUNFALCON 2.0 се детски патики инспирирани од моделите на патики за трчање од 90-тите години.

Тие се многу удобни и лесни. Сега добија нов изглед и модерно освежување. Горниот дел на овие патики е изработен од синтетички материјали и велур, со модерна, разиграна боја на TPU на страна.

Меката влошка EVA овозможува чувство на вистинска удобност на секој чекор. Велкро лепенките, во областа на глуждот, дополнително ја фиксираат ногата и го олеснуваат облекувањето.

Децата ќе уживаат во нивните патики RUNFALCON. adidas ви гарантира најдобар можен квалитет.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: синтетички материјали, вистинска кожа - велур, текстил
 • Гумен ѓон
 • Прикажана боја: розова, бела
 • Шифра на артикл: FZ0097
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas RUNFALCON 2.0 се детски патики инспирирани од моделите на патики за трчање од 90-тите години.

Тие се многу удобни и лесни. Сега добија нов изглед и модерно освежување. Горниот дел на овие патики е изработен од синтетички материјали и велур, со модерна, разиграна боја на TPU на страна.

Меката влошка EVA овозможува чувство на вистинска удобност на секој чекор. Велкро лепенките, во областа на глуждот, дополнително ја фиксираат ногата и го олеснуваат облекувањето.

Децата ќе уживаат во нивните патики RUNFALCON. adidas ви гарантира најдобар можен квалитет.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: синтетички материјали, вистинска кожа - велур, текстил
 • Гумен ѓон
 • Прикажана боја: розова, бела
 • Шифра на артикл: FZ0097
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FY9193
Патиките adidas TENSAUR I се наменети за деца од најмала возраст. Нивниот главен адут е...
1.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FZ3211
Патиките adidas TENSAUR I се наменети за деца од најмала возраст. Нивниот главен адут е...
1.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики S24057
Патиките adidas TENSAUR I се наменети за деца од најмала возраст. Нивниот главен адут е...
1.488 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""