Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE VENTURE RUNNER
NIKE VENTURE RUNNER
NIKE VENTURE RUNNER
NIKE VENTURE RUNNER
Машки патики
Код на производ:
(CK2944-009)
NIKE

NIKE VENTURE RUNNER

Уживајте во тренинг или пролетни дружби во најудобните модели од Sport Vision! Едноставни и функционални кроеви, најквалитетни материјали и инспиративни колекции ни носат супер модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
4.490 ДЕН
Моментална Цена
4.490 ДЕН
Моментална Цена
4.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49
 • 15 49.5
 • 5.5 5.5
 • 6 38,5
 • 6.5 39
 • 7 40
 • 7.5 40.5
 • 8 41
 • 8.5 42
 • 9 42.5
 • 9.5 43
 • 10 44
 • 10.5 44.5
 • 11 45
 • 11.5 45.5
 • 12 46
 • 12.5 47
 • 13 47.5
 • 13.5 48
 • 14 48.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Venture Runner се машки патики за трчање посветени на иконата на тркачката револуција од 80-тите. Перничето и мрежата за цирклулација на воздух обезбедуваат посебна удобност при секој допир со површината. Подетално

Nike Venture Runner се машки патики за трчање посветени на иконата на тркачката револуција од 80-тите.

Перничето и мрежата за цирклулација на воздух обезбедуваат посебна удобност при секој допир со површината.

Средниор ѓон со пена обезбедува поддршка во текот на денот, додека меката постава околу зглобот придонесува за супериорна удобност.

Велурот во горниот дел дава ретро изглед, додека мрежестиот материјал овозможува цирклулација на воздухот.

Точките со рефлектирачки материјал, цик-цак шевовите и пластичниот дел „NIKE SPORTSWEAR“ околу петицата се модерни детали.

Гумениот ѓон, инспириран од Waffle дизајнот е препознатлив за Nike и влијае на подобро прилагодување на разни површини.

Тенката пластична плоча TPU околу петицата придонесува за стабилност.

 

Спецификации:

 • Машки патики

 • Врзување / плиток профил

 • Нагласени рабови

 • Флексибилен горен дел изработен од материјал од велур и мрежа

 • Гумен ѓон, инспириран од Waffle дизајнот

 • Боја: сива / бела / црна

 • Шифра на артикл: CK2944-009

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Venture Runner се машки патики за трчање посветени на иконата на тркачката револуција од 80-тите.

Перничето и мрежата за цирклулација на воздух обезбедуваат посебна удобност при секој допир со површината.

Средниор ѓон со пена обезбедува поддршка во текот на денот, додека меката постава околу зглобот придонесува за супериорна удобност.

Велурот во горниот дел дава ретро изглед, додека мрежестиот материјал овозможува цирклулација на воздухот.

Точките со рефлектирачки материјал, цик-цак шевовите и пластичниот дел „NIKE SPORTSWEAR“ околу петицата се модерни детали.

Гумениот ѓон, инспириран од Waffle дизајнот е препознатлив за Nike и влијае на подобро прилагодување на разни површини.

Тенката пластична плоча TPU околу петицата придонесува за стабилност.

 

Спецификации:

 • Машки патики

 • Врзување / плиток профил

 • Нагласени рабови

 • Флексибилен горен дел изработен од материјал од велур и мрежа

 • Гумен ѓон, инспириран од Waffle дизајнот

 • Боја: сива / бела / црна

 • Шифра на артикл: CK2944-009

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош