Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

RUNFALCON 2.0 C
RUNFALCON 2.0 C
RUNFALCON 2.0 C
RUNFALCON 2.0 C
RUNFALCON 2.0 C
RUNFALCON 2.0 C
RUNFALCON 2.0 C
RUNFALCON 2.0 C
RUNFALCON 2.0 C
RUNFALCON 2.0 C
Патики
Код на производ:
(FZ0114)
adidas

RUNFALCON 2.0 C

Претходна цена
2.088 ДЕН
Моментална Цена
2.088 ДЕН
Моментална Цена
2.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K *
 • 10-K *
 • 11K *
 • 11-K *
 • 12K *
 • 12-K *
 • 13K *
 • 13-K *
 • 1 *
 • 1- *
 • 2 *
 • 2- *
 • 3 *
 • 3- *
 • 4 *
 • 4- *
 • 5 *
 • 5- *
 • 6 *
 • 6- *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas RUNFALCON 2.0 се детски патики, инспирирани од моделите на патики за трчање од 90-тите години. Тие се многу удобни и лесни. Сега добија нов изглед и модерно освежување. Подетално

adidas RUNFALCON 2.0 се детски патики, инспирирани од моделите на патики за трчање од 90-тите години. Тие се многу удобни и лесни. Сега добија нов изглед и модерно освежување.

Горниот дел на овие патики е изработен од синтетички материјали и велур, со модерна, разиграна боја TPU на страна. Меката влошка EVA обезбедува удобност на секој чекор. Велкро лепенките во областа на глуждот дополнително ја прицврстуваат ногата за патиката и го олеснуваат облекувањето. Децата ќе уживаат во овие патики. adidas ви гарантира најдобар можен квалитет.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел:  синтетички материјали, вистинска кожа - велур, текстил

 • Гумен ѓон

 • Прикажана боја: црна

 • Шифра на артикл: FZ0114

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas RUNFALCON 2.0 се детски патики, инспирирани од моделите на патики за трчање од 90-тите години. Тие се многу удобни и лесни. Сега добија нов изглед и модерно освежување.

Горниот дел на овие патики е изработен од синтетички материјали и велур, со модерна, разиграна боја TPU на страна. Меката влошка EVA обезбедува удобност на секој чекор. Велкро лепенките во областа на глуждот дополнително ја прицврстуваат ногата за патиката и го олеснуваат облекувањето. Децата ќе уживаат во овие патики. adidas ви гарантира најдобар можен квалитет.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел:  синтетички материјали, вистинска кожа - велур, текстил

 • Гумен ѓон

 • Прикажана боја: црна

 • Шифра на артикл: FZ0114

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FY1344
adidas FORTARUN EL K се патики дизајнирани за деца кои активно го истражуваат светот ок...
2.788 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FY1647
adidas FORTARUN SUPERHERO EL C се патики дизајнирани за деца кои активно го истражуваат...
3.088 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW2580
adidas FORTARUN EL K се патики дизајнирани за деца кои активно го истражуваат светот ок...
2.788 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""