Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

BREAKNET I
BREAKNET I
BREAKNET I
BREAKNET I
BREAKNET I
BREAKNET I
BREAKNET I
BREAKNET I
BREAKNET I
BREAKNET I
Детски патики
Код на производ:
(FZ0088)
adidas

BREAKNET I

Претходна цена
1.788 ДЕН
Моментална Цена
1.788 ДЕН
Моментална Цена
1.788 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4K *
 • 4-K *
 • 5K *
 • 5-K *
 • 6K *
 • 6-K *
 • 7K *
 • 7-K *
 • 8K *
 • 8-K *
 • 9K *
 • 9-K *
 • 10K *
 • 10-K *
 • 11K *
 • 11-K *
 • 12K *
 • 12-K *
 • 13K *
 • 13-K *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas BREAKNET I се патики за деца кои ќе развијат љубов во нив кон тенисот. Овие патики нудат чист, едноставен стил, погоден за секоја пригода. Подетално

adidas BREAKNET I се патики за деца кои ќе развијат љубов во нив кон тенисот.

Овие патики нудат чист, едноставен стил, погоден за секоја пригода.

Овие патики се инспирирани од тениските модели и нудат класика која е секогаш во мода.

Кожните детали на горниот дел им даваат посебен изглед и во комбинација со синтетика нудат целосна поддршка на стапалото.

Трите линии ги прават автентични и им даваат до знаење на сите дека се дел од тимот на adidas.

Велкро лепенките ги прават овие патики исклучително лесни за облекување.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Гумен ѓон
 • Синтетички и кожен горен дел
 • Обложување со текстил
 • Велкро лепенки
 • Боја: бела
 • Шифра на артикл: FZ0088
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Намена Тенис
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas BREAKNET I се патики за деца кои ќе развијат љубов во нив кон тенисот.

Овие патики нудат чист, едноставен стил, погоден за секоја пригода.

Овие патики се инспирирани од тениските модели и нудат класика која е секогаш во мода.

Кожните детали на горниот дел им даваат посебен изглед и во комбинација со синтетика нудат целосна поддршка на стапалото.

Трите линии ги прават автентични и им даваат до знаење на сите дека се дел од тимот на adidas.

Велкро лепенките ги прават овие патики исклучително лесни за облекување.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Гумен ѓон
 • Синтетички и кожен горен дел
 • Обложување со текстил
 • Велкро лепенки
 • Боја: бела
 • Шифра на артикл: FZ0088
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Намена Тенис
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FZ3221
ADVANTAGE I се патики за бебиња и мали деца кои се удобни и пријатни додека ги прават с...
2.088 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EF0116
adidas GRAND COURT I детските патики се инспирирани од изгледот на тениските ретро моде...
1.888 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FZ0089
adidas BREAKNET I се патики за деца кои ќе развијат љубов во нив кон тенисот. Овие пати...
1.888 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""