Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

TENSAUR RUN I
TENSAUR RUN I
TENSAUR RUN I
TENSAUR RUN I
TENSAUR RUN I
TENSAUR RUN I
TENSAUR RUN I
TENSAUR RUN I
TENSAUR RUN I
TENSAUR RUN I
Унисекс детски патики
Код на производ:
(EG4140)
adidas

TENSAUR RUN I

Претходна цена
1.688 ДЕН
Моментална Цена
1.688 ДЕН
Моментална Цена
1.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 4K 20
 • 4-K 4-K
 • 5K 21
 • 5-K 22
 • 6K 23
 • 6-K 23.5
 • 7K 24
 • 7-K 25
 • 8K 25,5
 • 8-K 26
 • 9K 26,5
 • 9-K 27
 • 10K *
 • 10-K *
 • 11K *
 • 11-K *
 • 12K *
 • 12-K *
 • 13K *
 • 13-K *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas TENSAUR RUN I се унисекс детски патики наменети за бебиња. Тие се дизајнирани со цел да обезбедат совршена удобност за време на целодневните активности за да можат најмладите да бидат среќни додека го откриваат светот околу нив. Подетално

adidas TENSAUR RUN I се унисекс детски патики наменети за бебиња.

Тие се дизајнирани со цел да обезбедат совршена удобност за време на целодневните активности за да можат најмладите да бидат среќни додека го откриваат светот околу нив.

На горниот дел има мрежести делови кои овозможуваат постојана циркулација на воздухот, спречувајќи потење на стапалата.

Патиките имаат лепливи ленти кои го олеснуваат облекувањето.

Лесната EVA пена нуди голема удобност и леснотија на секој чекор. Ѓонот добро се прилагодува на различни површини.

Овие патики обезбедуваат безгрижни и удобни чекори.

Спецификации:

• Унисекс бебешки патики

• Горен дел: мрежа за подобра циркулација на воздухот

• Лепенки за полесно облекување

• EVA технологија на средниот ѓон

• Текстилна постава

• Боја: сина / бела

• Шифра на артикл: EG4140

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4K
4-K
5K
5-K
6K
6-K
7K
7-K
8K
8-K
9K
9-K
10K
10-K
11K
11-K
12K
12-K
13K
13-K

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas TENSAUR RUN I се унисекс детски патики наменети за бебиња.

Тие се дизајнирани со цел да обезбедат совршена удобност за време на целодневните активности за да можат најмладите да бидат среќни додека го откриваат светот околу нив.

На горниот дел има мрежести делови кои овозможуваат постојана циркулација на воздухот, спречувајќи потење на стапалата.

Патиките имаат лепливи ленти кои го олеснуваат облекувањето.

Лесната EVA пена нуди голема удобност и леснотија на секој чекор. Ѓонот добро се прилагодува на различни површини.

Овие патики обезбедуваат безгрижни и удобни чекори.

Спецификации:

• Унисекс бебешки патики

• Горен дел: мрежа за подобра циркулација на воздухот

• Лепенки за полесно облекување

• EVA технологија на средниот ѓон

• Текстилна постава

• Боја: сина / бела

• Шифра на артикл: EG4140

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Трчање
Бренд adidas
Возраст За бебиња (0-4 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
4K
4-K
5K
5-K
6K
6-K
7K
7-K
8K
8-K
9K
9-K
10K
10-K
11K
11-K
12K
12-K
13K
13-K

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FW4002
1.190 ДЕН
Заштеда 20%
1.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EG4139
adidas TENSAUR RUN I се унисекс детски патики наменети за бебиња. Тие се дизајнирани с...
1.688 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EF1104
1.042 ДЕН
Заштеда 30%
1.488 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""