Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE AIR MAX BOLT BG
NIKE AIR MAX BOLT BG
NIKE AIR MAX BOLT BG
NIKE AIR MAX BOLT BG
Детски патики
Код на производ:
(CW1626-002)
NIKE

NIKE AIR MAX BOLT BG

Уживајте во тренинг или пролетни дружби во најудобните модели од Sport Vision! Едноставни и функционални кроеви, најквалитетни материјали и инспиративни колекции ни носат супер модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
5.090 ДЕН
Моментална Цена
5.090 ДЕН
Моментална Цена
5.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10\.C 27,5
 • 11C 28
 • 11\.C 28,5
 • 12C 29,5
 • 12\.C 30
 • 13C 31
 • 13\.C 31,5
 • 1Y 32
 • 1.5Y 33
 • 2Y 33,5
 • 2.5Y 34
 • 3Y 35
 • 3.5Y 35.5
 • 4Y 36
 • 4.5Y 36.5
 • 5Y 37,5
 • 5.5Y 38
 • 6Y 38,5
 • 6.5Y 39
 • 7Y 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Детските унисекс lifestyle патики Nike Air Max Bolt Older Kids' Shoe овозможуваат квалитет и удобност истовремено. Овие патики ја нудат целата удобност и поддршка потребна за безгрижна игра. Подетално

Детските унисекс lifestyle патики Nike Air Max Bolt Older Kids' Shoe овозможуваат квалитет и удобност истовремено.

Овие патики ја нудат целата удобност и поддршка потребна за безгрижна игра.

Горниот дел е изработен од комбинација на мрежест материјал и кожа, така што истовремено обезбедува поддршка и добра вентилација на стапалото.

Средниот ѓон е изработен од мека пена и исто така се одликува со голема воздушна единица Max Air што ќе го олеснува секој ваш чекор.

Гумениот ѓон добро се прилагодува на сите површини.

За безгрижна игра и пријатен ден, облечете ги патиките Nike Air Max Bolt Older Kids Shoe.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горниот дел е изработен од мрежест материјал и кожа
 • Воздушна единица под петицата
 • Гумен ѓон
 • Врзување
 • Боја: сива, црна
 • Шифра на артикл: CW1626-002
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10"C
11C
11"C
12C
12"C
13C
13"C
1Y
1"Y
2Y
2"Y
3Y
3"Y
4Y
4"Y
5Y
5"Y
6Y
6"Y
7Y

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Детските унисекс lifestyle патики Nike Air Max Bolt Older Kids' Shoe овозможуваат квалитет и удобност истовремено.

Овие патики ја нудат целата удобност и поддршка потребна за безгрижна игра.

Горниот дел е изработен од комбинација на мрежест материјал и кожа, така што истовремено обезбедува поддршка и добра вентилација на стапалото.

Средниот ѓон е изработен од мека пена и исто така се одликува со голема воздушна единица Max Air што ќе го олеснува секој ваш чекор.

Гумениот ѓон добро се прилагодува на сите површини.

За безгрижна игра и пријатен ден, облечете ги патиките Nike Air Max Bolt Older Kids Shoe.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горниот дел е изработен од мрежест материјал и кожа
 • Воздушна единица под петицата
 • Гумен ѓон
 • Врзување
 • Боја: сива, црна
 • Шифра на артикл: CW1626-002
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10"C
11C
11"C
12C
12"C
13C
13"C
1Y
1"Y
2Y
2"Y
3Y
3"Y
4Y
4"Y
5Y
5"Y
6Y
6"Y
7Y

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош