Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE PICO 5 TDV
NIKE PICO 5 TDV
NIKE PICO 5 TDV
NIKE PICO 5 TDV
NIKE PICO 5 TDV
NIKE PICO 5 TDV
NIKE PICO 5 TDV
NIKE PICO 5 TDV
NIKE PICO 5 TDV
NIKE PICO 5 TDV
Детски патики
Код на производ:
(AR4162-006)
NIKE

NIKE PICO 5 TDV

Уживајте во тренинг или пролетни дружби во најудобните модели од Sport Vision! Едноставни и функционални кроеви, најквалитетни материјали и инспиративни колекции ни носат супер модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
1.890 ДЕН
Моментална Цена
1.890 ДЕН
Моментална Цена
1.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2C *
 • 2\.C *
 • 3C *
 • 3\.C *
 • 4C *
 • 4\.C *
 • 5C *
 • 5\.C *
 • 6C *
 • 6\.C *
 • 7C *
 • 7\.C *
 • 8C *
 • 8\.C *
 • 9C *
 • 9\.C *
 • 10C *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Pico 5 се патики за бебиња. Современиот дизајн и елегантниот изглед на овие патики се комбинираат со квалитет и врвен комфор.   Подетално

Nike Pico 5 се патики за бебиња. Современиот дизајн и елегантниот изглед на овие патики се комбинираат со квалитет и врвен комфор.

Перфорациите во предниот дел овозможуваат подобра циркулација на воздухот. Велкро прицврстувањето го олеснува облекувањето. Меката влошка од пена придонесува за удобност на малите стапала. Во овие квалитетни патики, вашето дете е подготвено да ги направи своите први чекори.

Спецификации:

 • Бебешки патики - унисекс
 • Велкро лепенки
 • Влошка со лесна пена
 • Гумен ѓон
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: AR4162-006
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Pico 5 се патики за бебиња. Современиот дизајн и елегантниот изглед на овие патики се комбинираат со квалитет и врвен комфор.

Перфорациите во предниот дел овозможуваат подобра циркулација на воздухот. Велкро прицврстувањето го олеснува облекувањето. Меката влошка од пена придонесува за удобност на малите стапала. Во овие квалитетни патики, вашето дете е подготвено да ги направи своите први чекори.

Спецификации:

 • Бебешки патики - унисекс
 • Велкро лепенки
 • Влошка со лесна пена
 • Гумен ѓон
 • Боја: црна
 • Шифра на артикл: AR4162-006
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош