Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE DOWNSHIFTER 10 GS
NIKE DOWNSHIFTER 10 GS
NIKE DOWNSHIFTER 10 GS
NIKE DOWNSHIFTER 10 GS
NIKE DOWNSHIFTER 10 GS
NIKE DOWNSHIFTER 10 GS
NIKE DOWNSHIFTER 10 GS
NIKE DOWNSHIFTER 10 GS
NIKE DOWNSHIFTER 10 GS
NIKE DOWNSHIFTER 10 GS
Детски патики
Код на производ:
(CJ2066-004)
NIKE

NIKE DOWNSHIFTER 10 GS

Уживајте во тренинг или пролетни дружби во најудобните модели од Sport Vision! Едноставни и функционални кроеви, најквалитетни материјали и инспиративни колекции ни носат супер модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална Цена
3.390 ДЕН
Моментална Цена
3.390 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10\.C *
 • 11C *
 • 11\.C *
 • 12C *
 • 12\.C *
 • 13C *
 • 13\.C *
 • 1Y *
 • 1.5Y *
 • 2Y *
 • 2.5Y *
 • 3Y *
 • 3.5Y *
 • 4Y *
 • 4.5Y *
 • 5Y *
 • 5.5Y *
 • 6Y *
 • 6.5Y *
 • 7Y *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Детските патики за трчање Nike Downshifter 10 се изработени од лесни материјали за поголема удобност. Горниот дел со мрежа помага да се одржат стапалата суви и ладни, додека пената во средната влошка обезбедува поддршка и удобност. Подетално

Детските патики за трчање Nike Downshifter 10 се изработени од лесни материјали за поголема удобност.

Горниот дел со мрежа помага да се одржат стапалата суви и ладни, додека пената во средната влошка обезбедува поддршка и удобност.

Полнењето со пена ја покрива областа околу глуждот за дополнителна удобност, а гумениот ѓон обезбедува прилагодување на различни површини.

Овие детски патики се идеален избор за децата на кои им е потребна стабилна и пријатна поддршка.

Спецификации:

 • Детски унисекс патики
 • Горен дел: мрежа
 • Пена во средниот ѓон
 • Гумен ѓон
 • Боја: црна, бела
 • Шифра на артикл: CJ2066-004
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Детските патики за трчање Nike Downshifter 10 се изработени од лесни материјали за поголема удобност.

Горниот дел со мрежа помага да се одржат стапалата суви и ладни, додека пената во средната влошка обезбедува поддршка и удобност.

Полнењето со пена ја покрива областа околу глуждот за дополнителна удобност, а гумениот ѓон обезбедува прилагодување на различни површини.

Овие детски патики се идеален избор за децата на кои им е потребна стабилна и пријатна поддршка.

Спецификации:

 • Детски унисекс патики
 • Горен дел: мрежа
 • Пена во средниот ѓон
 • Гумен ѓон
 • Боја: црна, бела
 • Шифра на артикл: CJ2066-004
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош