Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

BREAKNET K
BREAKNET K
BREAKNET K
BREAKNET K
BREAKNET K
BREAKNET K
BREAKNET K
BREAKNET K
BREAKNET K
BREAKNET K
Унисекс патики за деца
Код на производ:
(FY9504)
adidas

BREAKNET K

Претходна цена
2.488 ДЕН
Моментална Цена
2.488 ДЕН
Моментална Цена
2.488 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K *
 • 10-K *
 • 11K *
 • 11-K *
 • 12K *
 • 12-K *
 • 13K *
 • 13-K *
 • 1 *
 • 1- *
 • 2 *
 • 2- *
 • 3 *
 • 3- *
 • 4 *
 • 4- *
 • 5 *
 • 5- *
 • 6 *
 • 6- *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas BREAKNET K се унисекс патики кои нудат едноставен стил погоден за секоја пригода. Овие патики се инспирирани од тениските патики и нудат класика која е секогаш во мода. Подетално

adidas BREAKNET K се унисекс патики кои нудат едноставен стил погоден за секоја пригода.

Овие патики се инспирирани од тениските патики и нудат класика која е секогаш во мода.

Кожните детали на горниот дел им даваат посебен стил и во комбинација со синтетика нудат целосна поддршка на стапалото.

Трите линии на страна ги прават автентични на брендот adidas.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Гумен ѓон
 • Синтетички и кожен горен дел
 • Обложување со текстил
 • Врзување
 • Боја: бела
 • Шифра на артикл: FY9504
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Намена Тенис
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

adidas BREAKNET K се унисекс патики кои нудат едноставен стил погоден за секоја пригода.

Овие патики се инспирирани од тениските патики и нудат класика која е секогаш во мода.

Кожните детали на горниот дел им даваат посебен стил и во комбинација со синтетика нудат целосна поддршка на стапалото.

Трите линии на страна ги прават автентични на брендот adidas.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Гумен ѓон
 • Синтетички и кожен горен дел
 • Обложување со текстил
 • Врзување
 • Боја: бела
 • Шифра на артикл: FY9504
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Намена Тенис
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FY9251
adidas ADVANTAGE C се детски патики со класичен дизајн кој е инспириран од стилот на те...
2.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FZ3516
adidas GRAND COURT C се детски унисекс патики за секој ден. Тие се инспирирани од adida...
2.088 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FZ3241
adidas GRAND COURT C се детски унисекс патики за секој ден. Тие се инспирирани од adida...
2.488 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""