Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

BREAKNET C
BREAKNET C
BREAKNET C
BREAKNET C
BREAKNET C
BREAKNET C
BREAKNET C
BREAKNET C
BREAKNET C
BREAKNET C
Детски тениски патики - унисекс
Код на производ:
(FZ0107)
adidas

BREAKNET C

Претходна цена
2.088 ДЕН
Моментална Цена
2.088 ДЕН
Моментална Цена
2.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10K *
 • 10-K *
 • 11K *
 • 11-K *
 • 12K *
 • 12-K *
 • 13K *
 • 13-K *
 • 1 *
 • 1- *
 • 2 *
 • 2- *
 • 3 *
 • 3- *
 • 4 *
 • 4- *
 • 5 *
 • 5- *
 • 6 *
 • 6- *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Дизајнот инспириран од тенисот и опуштениот изглед на детските патики на adidas BREAKNET C се за секојдневни детски активности. Подетално

Дизајнот инспириран од тенисот и опуштениот изглед на детските патики на adidas BREAKNET C се за секојдневни детски активности.

Без разлика дали вашето дете е идна тениска sвезда или едноставно сака опуштен изглед, патиките adidas BREAKNET C се вистинскиот избор.

Еластичните врвки со велкро лепенки даваат исклучителна безбедност за брзите движења на вашето дете.

 

Спецификации:

• Еластични врвки и велкро лепенки за полесно облекување

• Горен дел од синтетичка кожа

• Гумен ѓон

• Боја: Бела / Сина

• Шифра на артикл: FZ0107

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Намена Тенис
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Дизајнот инспириран од тенисот и опуштениот изглед на детските патики на adidas BREAKNET C се за секојдневни детски активности.

Без разлика дали вашето дете е идна тениска sвезда или едноставно сака опуштен изглед, патиките adidas BREAKNET C се вистинскиот избор.

Еластичните врвки со велкро лепенки даваат исклучителна безбедност за брзите движења на вашето дете.

 

Спецификации:

• Еластични врвки и велкро лепенки за полесно облекување

• Горен дел од синтетичка кожа

• Гумен ѓон

• Боја: Бела / Сина

• Шифра на артикл: FZ0107

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Намена Тенис
Бренд adidas
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FY9251
adidas ADVANTAGE C се детски патики со класичен дизајн кој е инспириран од стилот на те...
2.488 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FZ3516
adidas GRAND COURT C се детски унисекс патики за секој ден. Тие се инспирирани од adida...
2.088 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FZ3241
adidas GRAND COURT C се детски унисекс патики за секој ден. Тие се инспирирани од adida...
2.488 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""