Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE STAR RUNNER 2 (TDV)
NIKE STAR RUNNER 2 (TDV)
NIKE STAR RUNNER 2 (TDV)
NIKE STAR RUNNER 2 (TDV)
NIKE STAR RUNNER 2 (TDV)
NIKE STAR RUNNER 2 (TDV)
NIKE STAR RUNNER 2 (TDV)
NIKE STAR RUNNER 2 (TDV)
NIKE STAR RUNNER 2 (TDV)
NIKE STAR RUNNER 2 (TDV)
Детски патики
Код на производ:
(AT1803-417)
NIKE

NIKE STAR RUNNER 2 (TDV)

Уживајте во тренинг или пролетни дружења со новите модели од Sport Vision! Интересни колекции носат врвни модели на патики, тренерки, дуксери, фустани и маици кои се неизбежни оваа сезона.

ПОПУСТ НА НОВАТА КОЛЕКЦИЈА КОЈ НЕ СЕ ПРОПУШТА

Издвоивме производи од новата колекција на кои можеш да искористиш дури 30% попуст!

Избери модели што најмногу ти се допаѓаат! Погледни ги артиклите со попуст ОВДЕ.

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална Цена
2.090 ДЕН
Цена со попуст
1.672 ДЕН
Заштеда: 418 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 2C *
 • 2\.C *
 • 3C *
 • 3\.C *
 • 4C *
 • 4\.C *
 • 5C *
 • 5\.C *
 • 6C *
 • 6\.C *
 • 7C *
 • 7\.C *
 • 8C *
 • 8\.C *
 • 9C *
 • 9\.C *
 • 10C *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Овие патики имаат еластични врвки и лепенки за лесно облекување. Меката пена ги ублажува ударите при одење, додека гумената текстура на ѓонот обезбедува слобода на движење. Подетално

Овие патики имаат еластични врвки и лепенки за лесно облекување.

Меката пена ги ублажува ударите при одење, додека гумената текстура на ѓонот обезбедува слобода на движење.

Подлогата од пена обезбедува мек комфор. Гумениот ѓон овозможува подобро прилагодување на површини.

Спецификации:

 • Боја: сина

 • Детски патики

 • Шифра на артикл: AT1803-417

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Овие патики имаат еластични врвки и лепенки за лесно облекување.

Меката пена ги ублажува ударите при одење, додека гумената текстура на ѓонот обезбедува слобода на движење.

Подлогата од пена обезбедува мек комфор. Гумениот ѓон овозможува подобро прилагодување на површини.

Спецификации:

 • Боја: сина

 • Детски патики

 • Шифра на артикл: AT1803-417

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За бебиња (0-4 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики AR4162-504
Nike PICO 5 TDV се патики за деца до 4 години. Современиот дизајн и впечатливиот изгле...
1.512 ДЕН
Заштеда 20%
1.890 ДЕН
Помош