Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

AIR MAX COMMAND LTR
AIR MAX COMMAND LTR
AIR MAX COMMAND LTR
AIR MAX COMMAND LTR
AIR MAX COMMAND LTR
AIR MAX COMMAND LTR
AIR MAX COMMAND LTR
AIR MAX COMMAND LTR
Машки патики
Код на производ:
(CT1691-001)
NIKE

AIR MAX COMMAND LTR

Претходна цена
8.890 ДЕН
Моментална Цена
8.890 ДЕН
Моментална Цена
8.890 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49
 • 15 49.5
 • 5.5 5.5
 • 6 38,5
 • 6.5 39
 • 7 40
 • 7.5 40.5
 • 8 41
 • 8.5 42
 • 9 42.5
 • 9.5 43
 • 10 44
 • 10.5 44.5
 • 11 45
 • 11.5 45.5
 • 12 46
 • 12.5 47
 • 13 47.5
 • 13.5 48
 • 14 48.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Машките патики Nike Air Max Command Leather се совршена комбинација на класичен изглед и нова удобност. Горниот дел изработен од кожа е модерен, додека гумениот „Waffle“ ѓон е исклучително издржлив и го штити стапалото од лизгање на разни површини. Подетално

Машките патики Nike Air Max Command Leather се совршена комбинација на класичен изглед и нова удобност.

Горниот дел изработен од кожа е модерен, додека гумениот „Waffle“ ѓон е исклучително издржлив и го штити стапалото од лизгање на разни површини.

Брендирање на Air Max, детали за TPU и видливи воздушни перничиња потсетуваат на оригиналниот, класичен дизајн на овој модел.

Средниот ѓон кој е исполнет со пена по целата должина ќе ви го амортизира секој чекор.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна, сива, бела
 • Горен дел: кожа
 • Среден ѓон исполнет со пена
 • Гумен „Waffle“ ѓон
 • Air Max воздушна единица
 • Шифра на артикл: CT1691-001
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Машките патики Nike Air Max Command Leather се совршена комбинација на класичен изглед и нова удобност.

Горниот дел изработен од кожа е модерен, додека гумениот „Waffle“ ѓон е исклучително издржлив и го штити стапалото од лизгање на разни површини.

Брендирање на Air Max, детали за TPU и видливи воздушни перничиња потсетуваат на оригиналниот, класичен дизајн на овој модел.

Средниот ѓон кој е исполнет со пена по целата должина ќе ви го амортизира секој чекор.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Боја: црна, сива, бела
 • Горен дел: кожа
 • Среден ѓон исполнет со пена
 • Гумен „Waffle“ ѓон
 • Air Max воздушна единица
 • Шифра на артикл: CT1691-001
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош