Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE AIR MAX AXIS
NIKE AIR MAX AXIS
NIKE AIR MAX AXIS
NIKE AIR MAX AXIS
NIKE AIR MAX AXIS
NIKE AIR MAX AXIS
NIKE AIR MAX AXIS
NIKE AIR MAX AXIS
NIKE AIR MAX AXIS
NIKE AIR MAX AXIS
NIKE AIR MAX AXIS
NIKE AIR MAX AXIS
Детски патики
Код на производ:
(AH5222-008)
NIKE

NIKE AIR MAX AXIS

Претходна цена
5.890 ДЕН
Моментална Цена
5.890 ДЕН
Цена со попуст
4.123 ДЕН
Заштеда: 1.767 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10C 27
 • 10\.C 27,5
 • 11C 28
 • 11\.C 28,5
 • 12C 29,5
 • 12\.C 30
 • 13C 31
 • 13\.C 31,5
 • 1Y 32
 • 1.5Y 33
 • 2Y 33,5
 • 3Y 35
 • 3.5Y 35.5
 • 4Y 36
 • 4.5Y 36.5
 • 5Y 37,5
 • 5.5Y 38
 • 6Y 38,5
 • 6.5Y 39
 • 7Y 40
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Детските патики Nike Air Mac Akis совршено ја комбинираат традицијата и модерниот стил. Воздушната единица Air Max обезбедува уште подобра амортизација и поголема удобност. Подетално

Детските патики Nike Air Mac Akis совршено ја комбинираат традицијата и модерниот стил.

Воздушната единица Air Max обезбедува уште подобра амортизација и поголема удобност.

Горниот дел има мрежа што овозможува циркулација на воздухот, а лесното обложување овозможува одлична поддршка.

 

Спецификации:

 • Наменети за секојдневна употреба

 • Горен дел: ткаенина изработена од синтетички материјали

 • Инјектирана пена на средина (IU)

 • Гумата на петицата ја подобрува издржливоста и прилагодувањето

 • Патики за момчиња

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: AH5222-008

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10C
10"C
11C
11"C
12C
12"C
13C
13"C
1Y
1"Y
2Y
3Y
3"Y
4Y
4"Y
5Y
5"Y
6Y
6"Y
7Y

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Детските патики Nike Air Mac Akis совршено ја комбинираат традицијата и модерниот стил.

Воздушната единица Air Max обезбедува уште подобра амортизација и поголема удобност.

Горниот дел има мрежа што овозможува циркулација на воздухот, а лесното обложување овозможува одлична поддршка.

 

Спецификации:

 • Наменети за секојдневна употреба

 • Горен дел: ткаенина изработена од синтетички материјали

 • Инјектирана пена на средина (IU)

 • Гумата на петицата ја подобрува издржливоста и прилагодувањето

 • Патики за момчиња

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: AH5222-008

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
10C
10"C
11C
11"C
12C
12"C
13C
13"C
1Y
1"Y
2Y
3Y
3"Y
4Y
4"Y
5Y
5"Y
6Y
6"Y
7Y

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики BQ5448-107
Nike Court Borough Low 2 патиките се совршена комбинација на удобност и стил. Структури...
3.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики CW1626-400
Nike Air Max Bolt се детски патики наменети за момчиња. Овој атрактивен модел нуди врвн...
5.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики BQ5448-108
Nike Court Borough Low 2 патиките за девојчиња се совршена комбинација на удобност и ст...
3.090 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""