Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE AIR MAX WRIGHT GS 1
NIKE AIR MAX WRIGHT GS 1
NIKE AIR MAX WRIGHT GS 1
NIKE AIR MAX WRIGHT GS 1
NIKE AIR MAX WRIGHT GS 1
NIKE AIR MAX WRIGHT GS 1
NIKE AIR MAX WRIGHT GS 1
NIKE AIR MAX WRIGHT GS 1
NIKE AIR MAX WRIGHT GS 1
NIKE AIR MAX WRIGHT GS 1
Детски патики
Код на производ:
(CZ4192-100)
NIKE

NIKE AIR MAX WRIGHT GS 1

Претходна цена
5.990 ДЕН
Моментална Цена
5.990 ДЕН
Цена со попуст
4.792 ДЕН
Заштеда: 1.198 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10\.C *
 • 11C *
 • 11\.C *
 • 12C *
 • 12\.C *
 • 13C *
 • 13\.C *
 • 1Y *
 • 1.5Y *
 • 2Y *
 • 2.5Y *
 • 3Y *
 • 3.5Y *
 • 4Y *
 • 4.5Y *
 • 5Y *
 • 5.5Y *
 • 6Y *
 • 6.5Y *
 • 7Y *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike AIR MAX WRIGHT GS се патики за момчиња на возраст од 8 до 14 години. Тие се многу удобни и издржливи. Подетално

Nike AIR MAX WRIGHT GS се патики за момчиња на возраст од 8 до 14 години.

Тие се многу удобни и издржливи.

Дизајнот Air Max обезбедува добро познат квалитет.

Овој модел е инспириран од познатата линија Air Max 90.

Горниот дел од патиката е изработен од природна и синтетичка кожа и текстил.

Воздушната единица Air Max во делот кај петицата обезбедува врвен комфор.

Мрежната текстура на горниот дел обезбедува оптимална циркулација на воздухот.

Гумениот ѓон добро се прилагодува на различни површини и обезбедува голема стабилност.

Овие патики се одличен избор за вашето дете.

Моделите на Air Max секогаш ги поместуваат границите на квалитет и удобност.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: природна кожа, синтетичка кожа, текстил

 • Гумен ѓон и воздушна единица Air Max

 • Врзување со врвки

 • Шифра на артикл: CZ4192-100

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike AIR MAX WRIGHT GS се патики за момчиња на возраст од 8 до 14 години.

Тие се многу удобни и издржливи.

Дизајнот Air Max обезбедува добро познат квалитет.

Овој модел е инспириран од познатата линија Air Max 90.

Горниот дел од патиката е изработен од природна и синтетичка кожа и текстил.

Воздушната единица Air Max во делот кај петицата обезбедува врвен комфор.

Мрежната текстура на горниот дел обезбедува оптимална циркулација на воздухот.

Гумениот ѓон добро се прилагодува на различни површини и обезбедува голема стабилност.

Овие патики се одличен избор за вашето дете.

Моделите на Air Max секогаш ги поместуваат границите на квалитет и удобност.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: природна кожа, синтетичка кожа, текстил

 • Гумен ѓон и воздушна единица Air Max

 • Врзување со врвки

 • Шифра на артикл: CZ4192-100

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Деца-момчиња
Намена Lifestyle
Бренд NIKE

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики AH5222-008
Детските патики Nike Air Mac Akis совршено ја комбинираат традицијата и модерниот стил....
4.123 ДЕН
Заштеда 30%
5.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CD7783-003
Nike Court Borough Mid 2 се детски патики изработени од издржлива и квалитетна природна...
2.163 ДЕН
Заштеда 30%
3.090 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""