Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

X GHOSTED.3 IN
X GHOSTED.3 IN
X GHOSTED.3 IN
X GHOSTED.3 IN
X GHOSTED.3 IN
X GHOSTED.3 IN
X GHOSTED.3 IN
X GHOSTED.3 IN
X GHOSTED.3 IN
X GHOSTED.3 IN
Машки патики
Код на производ:
(FW3544)
adidas

X GHOSTED.3 IN

Претходна цена
4.988 ДЕН
Моментална Цена
4.988 ДЕН
Цена со попуст
3.990 ДЕН
Заштеда: 998 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14- 14-
 • 15 15
 • 6 39.5
 • 6- 40
 • 7 40.5
 • 7- 41.5
 • 8 42
 • 8- 42.5
 • 9 43.5
 • 9- 44
 • 10 44.5
 • 10- 45.5
 • 11 46
 • 11- 46.5
 • 12 47.5
 • 12- 47.5
 • 13 48.5
 • 13- 49.5
 • 14 50
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Опремете се и оставете ги сите ривали зад себе со adidas X Ghosted.3 фудбалските патики. Лесниот мрежест горен дел го држи стапалото, додека средната подлога EVA го прави секој чекор помек и полесен на затворени терени. Подетално

Опремете се и оставете ги сите ривали зад себе со adidas X Ghosted.3 фудбалските патики.

Лесниот мрежест горен дел го држи стапалото, додека средната подлога EVA го прави секој чекор помек и полесен на затворени терени.

Гумениот ѓон се прилагодува на површината на брзи движења.

Спецификации:

 • Патики за во сала
 • Среден ѓон: EVA пена
 • Боја: црна, сива
 • Шифра на артикл: FW3544
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Опремете се и оставете ги сите ривали зад себе со adidas X Ghosted.3 фудбалските патики.

Лесниот мрежест горен дел го држи стапалото, додека средната подлога EVA го прави секој чекор помек и полесен на затворени терени.

Гумениот ѓон се прилагодува на површината на брзи движења.

Спецификации:

 • Патики за во сала
 • Среден ѓон: EVA пена
 • Боја: црна, сива
 • Шифра на артикл: FW3544
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Фудбал
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14-
15
6
6-
7
7-
8
8-
9
9-
10
10-
11
11-
12
12-
13
13-
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EG8199
adidas X GHOSTED. 3 TF се врвни фудбалски патики. Тие се многу удобни и лесни. Минимал...
3.990 ДЕН
Заштеда 20%
4.988 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики EG8204
adidas X GHOSTED. 3 IN се патики за фудбал. Тие се многу удобни и лесни. Современиот ди...
3.990 ДЕН
Заштеда 20%
4.988 ДЕН
Помош