Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE ZOOM WINFLO 7
NIKE ZOOM WINFLO 7
NIKE ZOOM WINFLO 7
NIKE ZOOM WINFLO 7
NIKE ZOOM WINFLO 7
NIKE ZOOM WINFLO 7
NIKE ZOOM WINFLO 7
NIKE ZOOM WINFLO 7
NIKE ZOOM WINFLO 7
NIKE ZOOM WINFLO 7
Машки патики
Код на производ:
(CJ0291-005)
NIKE

NIKE ZOOM WINFLO 7

Претходна цена
6.790 ДЕН
Моментална Цена
6.790 ДЕН
Цена со попуст
5.093 ДЕН
Заштеда: 1.697 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49
 • 15 49.5
 • 5.5 5.5
 • 6 38,5
 • 6.5 39
 • 7 40
 • 7.5 40.5
 • 8 41
 • 8.5 42
 • 9 42.5
 • 9.5 43
 • 10 44
 • 10.5 44.5
 • 11 45
 • 11.5 45.5
 • 12 46
 • 12.5 47
 • 13 47.5
 • 13.5 48
 • 14 48.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air Zoom Winflo 7 имаат мрежа на горниот дел и поголема пена што ги прави овие патики одличен избор за удобно трчање. Подетално

Nike Air Zoom Winflo 7 имаат мрежа на горниот дел и поголема пена што ги прави овие патики одличен избор за удобно трчање.

Удобниот дизајн ви помага да бидете фокусирани на патеката и предизвиците што следуваат. Мрежата во горниот дел обезбедува проток на воздух.

Спецификации:

 • Боја: Црна / Бела
 • Синтетичка ткаенина
 • Шифра на артикл: CJ0291-005
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Air Zoom Winflo 7 имаат мрежа на горниот дел и поголема пена што ги прави овие патики одличен избор за удобно трчање.

Удобниот дизајн ви помага да бидете фокусирани на патеката и предизвиците што следуваат. Мрежата во горниот дел обезбедува проток на воздух.

Спецификации:

 • Боја: Црна / Бела
 • Синтетичка ткаенина
 • Шифра на артикл: CJ0291-005
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Трчање
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara
Помош