Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE ATSUMA TRAIL
NIKE ATSUMA TRAIL
NIKE ATSUMA TRAIL
NIKE ATSUMA TRAIL
Код на производ:
(CQ9178-001)
NIKE

NIKE ATSUMA TRAIL

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
4.490 ДЕН
Моментална Цена
4.490 ДЕН
Моментална Цена
4.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49
 • 15 49.5
 • 5.5 5.5
 • 6 38,5
 • 6.5 39
 • 7 40
 • 7.5 40.5
 • 8 41
 • 8.5 42
 • 9 42.5
 • 9.5 43
 • 10 44
 • 10.5 44.5
 • 11 45
 • 11.5 45.5
 • 12 46
 • 12.5 47
 • 13 47.5
 • 13.5 48
 • 14 48.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike ATSUMA TRAIL се машки патики кои ја комбинираат автентичната естетика од 90-тите со модерни технологии за креирање патики. Логото на Nike носи смел, спортски изглед и ја нагласува вашата лојалност кон брендот. Подетално

Nike ATSUMA TRAIL се машки патики кои ја комбинираат автентичната естетика од 90-тите со модерни технологии за креирање патики.

Логото на Nike носи смел, спортски изглед и ја нагласува вашата лојалност кон брендот.

Кожните и синтетичките горни делови ги прават патиките удобни и лесни за одржување.

Гумениот ѓон совршено се вклопува на различни површини.

Меката подлога со пена ќе ви овозможи целодневна удобност.

Овие патики се одличен избор за сите вас кои имате активен, спортски живот.

Спецификации:

 • Машки патики

 • Горен дел: кожа и синтетика

 • Гумен ѓон

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: CQ9178-001

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike ATSUMA TRAIL се машки патики кои ја комбинираат автентичната естетика од 90-тите со модерни технологии за креирање патики.

Логото на Nike носи смел, спортски изглед и ја нагласува вашата лојалност кон брендот.

Кожните и синтетичките горни делови ги прават патиките удобни и лесни за одржување.

Гумениот ѓон совршено се вклопува на различни површини.

Меката подлога со пена ќе ви овозможи целодневна удобност.

Овие патики се одличен избор за сите вас кои имате активен, спортски живот.

Спецификации:

 • Машки патики

 • Горен дел: кожа и синтетика

 • Гумен ѓон

 • Боја: црна

 • Шифра на артикл: CQ9178-001

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
14.5
15
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
12.5
13
13.5
14

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош