Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

WMNS NIKE COURT VISION LO
WMNS NIKE COURT VISION LO
WMNS NIKE COURT VISION LO
WMNS NIKE COURT VISION LO
WMNS NIKE COURT VISION LO
WMNS NIKE COURT VISION LO
WMNS NIKE COURT VISION LO
WMNS NIKE COURT VISION LO
WMNS NIKE COURT VISION LO
WMNS NIKE COURT VISION LO
Женски патики
Код на производ:
(CW5596-100)
NIKE

WMNS NIKE COURT VISION LO

Претходна цена
4.490 ДЕН
Моментална Цена
4.490 ДЕН
Цена со попуст
3.143 ДЕН
Заштеда: 1.347 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 3.5 3.5
 • 4 34,5
 • 4.5 35
 • 5 35,5
 • 5.5 36
 • 6 36,5
 • 6.5 37,5
 • 7 38
 • 7.5 38,5
 • 8 39
 • 8.5 40
 • 9 40,5
 • 9.5 41
 • 10 42
 • 10.5 42,5
 • 11 43
 • 11.5 44
 • 12 12
 • 13 13
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Инспирирани од дизајнот на патиките од средината на 80-тите, Nike Court Vision Lo имаат ретро кошаркарски стил што привлекува внимание во модерната ера на спортот. Подетално

Инспирирани од дизајнот на патиките од средината на 80-тите, Nike Court Vision Lo имаат ретро кошаркарски стил што привлекува внимание во модерната ера на спортот.

Инспирацијата за дизајнот се најде во кошаркарските патики, особено во изборот на материјали.

Комбинацијата на вистинска кожа, синтетичка кожа и гума беше искористена за да се направат овие патики со плиток профил, што ги прави удобни, долготрајни и лесни за одржување.

На горниот дел има перфориран дел што овозможува проток на воздух и вентилација на стапалото.

Гумениот ѓон обезбедува прилагодување на површината и издржливост на патиките.

Едноставниот дизајн носи спортска елеганција во вашиот секојдневен стил, додека квалитетот на Nike гарантира удобност и издржливост.

 

Спецификации:

 • Женски патики

 • Плиток модел / врзување

 • Состав: горен дел направен од вистинска и синтетичка кожа; гумен ѓон

 • Боја: бела

 • Шифра на артикл: CW5596-100

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Инспирирани од дизајнот на патиките од средината на 80-тите, Nike Court Vision Lo имаат ретро кошаркарски стил што привлекува внимание во модерната ера на спортот.

Инспирацијата за дизајнот се најде во кошаркарските патики, особено во изборот на материјали.

Комбинацијата на вистинска кожа, синтетичка кожа и гума беше искористена за да се направат овие патики со плиток профил, што ги прави удобни, долготрајни и лесни за одржување.

На горниот дел има перфориран дел што овозможува проток на воздух и вентилација на стапалото.

Гумениот ѓон обезбедува прилагодување на површината и издржливост на патиките.

Едноставниот дизајн носи спортска елеганција во вашиот секојдневен стил, додека квалитетот на Nike гарантира удобност и издржливост.

 

Спецификации:

 • Женски патики

 • Плиток модел / врзување

 • Состав: горен дел направен од вистинска и синтетичка кожа; гумен ѓон

 • Боја: бела

 • Шифра на артикл: CW5596-100

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
3.5
4
4.5
5
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
10
10.5
11
11.5
12
13

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CU9038-100
NIKE WMNS COURT ROYALE се женски lifestyle патики со привлечен ретро дизајн. Со својот ...
4.090 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики CD5434-105
Инспирирани од дизајнот на патики од 80-тите, женските патики Nike Court Vision Low има...
4.490 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""