Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE STAR RUNNER 2 PSV
NIKE STAR RUNNER 2 PSV
NIKE STAR RUNNER 2 PSV
NIKE STAR RUNNER 2 PSV
NIKE STAR RUNNER 2 PSV
NIKE STAR RUNNER 2 PSV
NIKE STAR RUNNER 2 PSV
NIKE STAR RUNNER 2 PSV
NIKE STAR RUNNER 2 PSV
NIKE STAR RUNNER 2 PSV
Детски патики
Код на производ:
(AT1801-600)
NIKE

NIKE STAR RUNNER 2 PSV

НЕ ГО ПРОПУШТAЈТЕ НАЈДОБРИОТ SHOPPING
Изберете ги вашите омилени модели, додадете ги во кошничка и ќе ве чека дополнителен попуст од 20% на новата колекција. Акцијата важи само вечерва од 19:00 до 24:00 часот. Попустот се пресметува директно во кошничка.

Претходна цена
2.390 ДЕН
Моментална Цена
2.390 ДЕН
Цена со попуст
1.912 ДЕН
Заштеда: 478 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 10\.C *
 • 11C *
 • 11\.C *
 • 12C *
 • 12\.C *
 • 13C *
 • 13\.C *
 • 1Y *
 • 1.5Y *
 • 2Y *
 • 2.5Y *
 • 3Y *
 • 3.5Y *
 • 4Y *
 • 4.5Y *
 • 5Y *
 • 5.5Y *
 • 6Y *
 • 6.5Y *
 • 7Y *
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Star Runner 2 се унисекс детски патики за секој ден наменети за мали деца на возраст од 4 до 10 години. Лесната мрежа на горниот дел обезбедува поддршка за непречена циркулација на воздухот за време на сите дневни активности. Подетално

Nike Star Runner 2 се унисекс детски патики за секој ден наменети за мали деца на возраст од 4 до 10 години.

Лесната мрежа на горниот дел обезбедува поддршка за непречена циркулација на воздухот за време на сите дневни активности.

Областа околу глуждот и јазикот на патиката е со мека пена што ја обезбедува потребната удобност.

Средниот ѓон со подлога од пена им дава поддршка и удобност на стапалата со секој чекор.

Специјално дизајнираниот ѓон е флексибилен, така што лесно го следи природното движење.

Овој модел на патики ќе ги исполни сите очекувања на вашите најмали, без разлика дали тие спортуваат со нив, ги носат на училиште или се дружат во природа.

Спецификации:

 • Детски унисекс патики
 • Наменети за деца од 4 до 10 години
 • Плиток модел
 • Врзување
 • Мрежести делови за непречена циркулација на воздух
 • Боја: црвена / црна
 • Шифра на артикл: AT1801-600
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike Star Runner 2 се унисекс детски патики за секој ден наменети за мали деца на возраст од 4 до 10 години.

Лесната мрежа на горниот дел обезбедува поддршка за непречена циркулација на воздухот за време на сите дневни активности.

Областа околу глуждот и јазикот на патиката е со мека пена што ја обезбедува потребната удобност.

Средниот ѓон со подлога од пена им дава поддршка и удобност на стапалата со секој чекор.

Специјално дизајнираниот ѓон е флексибилен, така што лесно го следи природното движење.

Овој модел на патики ќе ги исполни сите очекувања на вашите најмали, без разлика дали тие спортуваат со нив, ги носат на училиште или се дружат во природа.

Спецификации:

 • Детски унисекс патики
 • Наменети за деца од 4 до 10 години
 • Плиток модел
 • Врзување
 • Мрежести делови за непречена циркулација на воздух
 • Боја: црвена / црна
 • Шифра на артикл: AT1801-600
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Kids
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За мали деца (4-10 год.)

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Помош