Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE AIR MAX EXCEE
NIKE AIR MAX EXCEE
NIKE AIR MAX EXCEE
NIKE AIR MAX EXCEE
NIKE AIR MAX EXCEE
NIKE AIR MAX EXCEE
NIKE AIR MAX EXCEE
NIKE AIR MAX EXCEE
NIKE AIR MAX EXCEE
NIKE AIR MAX EXCEE
Машки патики
Код на производ:
(CD4165-007)
NIKE

NIKE AIR MAX EXCEE

Претходна цена
7.790 ДЕН
Моментална Цена
7.790 ДЕН
Цена со попуст
5.843 ДЕН
Заштеда: 1.947 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 14.5 49
 • 15 49.5
 • 5.5 5.5
 • 6 38,5
 • 6.5 39
 • 7 40
 • 7.5 40.5
 • 8 41
 • 8.5 42
 • 9 42.5
 • 9.5 43
 • 10 44
 • 10.5 44.5
 • 11 45
 • 11.5 45.5
 • 12 46
 • 12.5 47
 • 13 47.5
 • 13.5 48
 • 14 48.5
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike AIR MAX EXCEE се машки патики од колекцијата Air Max. Овие патики се препознатливи по нивната удобност. Подетално

Nike AIR MAX EXCEE се машки патики од колекцијата Air Max.

Овие патики се препознатливи по нивната удобност.

Горниот дел од патиките е изработен од синтетика и текстил.

Текстурата на мрежата на горниот дел овозможува оптимална циркулација на воздухот.

Големата воздушна единица Air Max ви овозможува целодневна удобност и леснотија при движење.

Гумениот ѓон е издржлив и отпорен на разни површини.

Меките перничиња придонесуваат за уште поголема удобност.

Тие се погодни за сите ваши дневни активности.

Атрактивниот дизајн и препознатливиот квалитет на Nike се најдобрата препорака за овој модел патики.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: синтетика, текстил и текстура на мрежа

 • Гумен ѓон со Air Max технологија

 • Прикажана боја: бела, сина, сива

 • Шифра на артикл: CD4165-007

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 38,5 24
6.5 39 24.5
12 46 30
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12.5 47 30.5
13 47.5 31
14 48.5 32
15 49.5 33
13.5 48 31.5
14.5 49 32.5
5.5 5.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike AIR MAX EXCEE се машки патики од колекцијата Air Max.

Овие патики се препознатливи по нивната удобност.

Горниот дел од патиките е изработен од синтетика и текстил.

Текстурата на мрежата на горниот дел овозможува оптимална циркулација на воздухот.

Големата воздушна единица Air Max ви овозможува целодневна удобност и леснотија при движење.

Гумениот ѓон е издржлив и отпорен на разни површини.

Меките перничиња придонесуваат за уште поголема удобност.

Тие се погодни за сите ваши дневни активности.

Атрактивниот дизајн и препознатливиот квалитет на Nike се најдобрата препорака за овој модел патики.

СПЕЦИФИКАЦИИ:

 • Горен дел: синтетика, текстил и текстура на мрежа

 • Гумен ѓон со Air Max технологија

 • Прикажана боја: бела, сина, сива

 • Шифра на артикл: CD4165-007

Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Машки
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
6 38,5 24
6.5 39 24.5
12 46 30
7 40 25
7.5 40.5 25.5
8 41 26
8.5 42 26.5
9 42.5 27
9.5 43 27.5
10 44 28
10.5 44.5 28.5
11 45 29
11.5 45.5 29.5
12.5 47 30.5
13 47.5 31
14 48.5 32
15 49.5 33
13.5 48 31.5
14.5 49 32.5
5.5 5.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CT1691-001
5.334 ДЕН
Заштеда 40%
8.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики CK7583-102
5.168 ДЕН
Заштеда 25%
6.890 ДЕН
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики CQ9178-001
Nike ATSUMA TRAIL се машки патики кои ја комбинираат автентичната естетика од 90-тите с...
3.368 ДЕН
Заштеда 25%
4.490 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""