Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2490 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

KD TREY 5 VIII
KD TREY 5 VIII
KD TREY 5 VIII
KD TREY 5 VIII
KD TREY 5 VIII
KD TREY 5 VIII
KD TREY 5 VIII
KD TREY 5 VIII
KD TREY 5 VIII
KD TREY 5 VIII
Машки патики
Код на производ:
(CK2090-004)
NIKE

KD TREY 5 VIII

Претходна цена
6.790 ДЕН
Моментална Цена
6.790 ДЕН
Цена со попуст
4.753 ДЕН
Заштеда: 2.037 ДЕН
Извести ме за попуст
 • 14.5
 • 15
 • 5.5
 • 6
 • 6.5
 • 7
 • 7.5
 • 8
 • 8.5
 • 9
 • 9.5
 • 10
 • 10.5
 • 11
 • 11.5
 • 12
 • 12.5
 • 13
 • 13.5
 • 14
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike KD TREY 5 VIII BASKETBALL SHOE MENS се машки кошаркарски патики. Нивното заштитно лице е кошаркарот Кевин Дурант. Тие имаат атрактивен дизајн и се многу удобни. Подетално

Nike KD TREY 5 VIII BASKETBALL SHOE MENS се машки кошаркарски патики.

Нивното заштитно лице е кошаркарот Кевин Дурант.

Тие имаат атрактивен дизајн и се многу удобни.

Направени се за да постигнувате најдобри резултати. Овие патики се подобрени со меки перничиња кои обезбедуваат удобност на теренот.

Мрежестиот материјал обезбедува оптимална циркулација на воздухот.

Гумениот ѓон добро се прилагодува на различни површини.

Ќе уживате во удобноста и леснотијата на движење на кошаркарскиот терен.

Ако ја обожавате кошарката, овие патики се одличен избор за вас.

Спецификации:

 • Горен дел: мрежа
 • Прикажана боја: црна, зелена
 • Ѓон: гума
 • Шифра на артикл: CK2090-004
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
11 11
5.5 5.5
6 6
7.5 7.5
7 7
6.5 6.5
9 9
8.5 8.5
8 8
13 13
12.5 12.5
12 12
11.5 11.5
10.5 10.5
10 10
9.5 9.5
14 14
15 15
14.5 14.5
13.5 13.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Nike KD TREY 5 VIII BASKETBALL SHOE MENS се машки кошаркарски патики.

Нивното заштитно лице е кошаркарот Кевин Дурант.

Тие имаат атрактивен дизајн и се многу удобни.

Направени се за да постигнувате најдобри резултати. Овие патики се подобрени со меки перничиња кои обезбедуваат удобност на теренот.

Мрежестиот материјал обезбедува оптимална циркулација на воздухот.

Гумениот ѓон добро се прилагодува на различни површини.

Ќе уживате во удобноста и леснотијата на движење на кошаркарскиот терен.

Ако ја обожавате кошарката, овие патики се одличен избор за вас.

Спецификации:

 • Горен дел: мрежа
 • Прикажана боја: црна, зелена
 • Ѓон: гума
 • Шифра на артикл: CK2090-004
Карактеристика Вредност
Категорија Патики
Основна поделба Обувки
Пол Unisex
Намена Кошарка
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
11 11
5.5 5.5
6 6
7.5 7.5
7 7
6.5 6.5
9 9
8.5 8.5
8 8
13 13
12.5 12.5
12 12
11.5 11.5
10.5 10.5
10 10
9.5 9.5
14 14
15 15
14.5 14.5
13.5 13.5

Остави коментар

Trenutno nema komentara

Слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CK2669-001
4.392 ДЕН
Заштеда 20%
5.490 ДЕН
Помош
string(0) ""
string(0) ""